1. Go-Racing
  2. Oferta
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Chevroletem Camaro
  5. Jazda Chevroletem Camaro - Tor Jastrząb

Jazda Chevroletem Camaro - Tor Jastrząb

Miejsce realizacji

Tor Jastrząb, Czerwienica 1/1, 26-502 Jastrząb

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

#Wiktor 06-06-2024

Na prawdę niesamowity samochód! I ten niepowtarzalny dźwięk silnika! Jazda Chevroletem to był mój prezent na urodziny! Nie mogłem sobie wymarzyć lepszego prezentu :D Polecam!

Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Chevroletem Camaro – Tor Jastrząb - Radom

Spełnij motoryzacyjne marzenie i zasiądź za kierownicą Chevroleta Camaro. Podczas realizacji będziesz mógł, na własnej skórze przekonać się ile siły drzemie, w tym sportowym aucie. Jazda Chevroletem Camaro po torze Jastrząb to atrakcja, która z pewnością podniesie Ci poziom adrenaliny. Ryk silnika, zapach benzyny i sportowe auta, a to wszystko na profesjonalnym torze wyścigowym w pobliżu Radomia. Czy fan motoryzacji mógłby sobie wymarzyć coś lepszego? Podczas Twoich zmagań z nitką toru, na miejscu pasażera będzie obecny instruktor, który udzieli cennych rad i sprawi, że poczujesz się niczym profesjonalny kierowca wyścigowy.

Chevrolet Camaro

Jeśli jesteś fanem filmów o transformersach, to Chevrolet Camaro nie jest Ci obcy. Ten kultowy amerykański samochód doczekał się własnego filmu. Zasiądź za kierownicą słynnego “Bumblebee” i sprawdź, jak poradzisz sobie, prowadząc go po torze wyścigowym. Silnik o pojemności 3,6 l generuje moc 323 KM. Dzięki temu, Camaro może rozpędzić się do 250 km/h, a do 100 km/h przyspiesza w 6 s. Automatyczna skrzynia biegów sprawi, że podczas realizacji na torze będziesz mógł w pełni oddać się przyjemności szybkiej jazdy i nie rozpraszać się przestawianiem wajchy. Niezależnie czy jesteś kobietą, czy mężczyzną - Chevrolet Camaro sprawi, że zakochasz się w tym amerykańskim aucie.

Parametry techniczne

Silnik: 3,6 l V6

Moc: 323 KM

Prędkość maksymalna: 250 km/h

Przyspieszenie do 100 km/h: 6 s

Skrzynia biegów: Automatyczna

Napęd: tył

Tor Jastrząb

Tor Jastrząb położony jest ok. 30 km od centrum Radomia. Jest to jeden z najdłuższych torów z naszej oferty. Wyznaczona do jazdy trasa ma 2400 m długości. Asfaltowa nawierzchni pozwala rozwijać duże prędkości i wypróbować możliwości sportowych aut. Na terenie toru znajdują się trybuny, z których osoby towarzyszące mogą oglądać zmagania na torze. Obiekt został przystosowany do organizacji imprez motoryzacyjnych i firmowych.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazda Chevroletem Camaro po torze Jastrząb odbywa się na profesjonalnym torze wyścigowym. Zanim zasiądziesz za kierownicą, instruktor zapozna Cię z zasadami obowiązującymi na torze. Następnie na miejscu pasażera będzie towarzyszył Ci podczas jazdy. Dzięki temu zyskasz cenne wskazówki, jak pokonać tor z dużą prędkością, zachowując przy tym bezpieczeństwo. Osoby towarzyszące mogą oglądać przejazdy z wyznaczonego miejsca, aby nie zakłócać realizacji i ruchu na torze.

Jak wygląda realizacja?

 - Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

 - Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt, oglądając przejazdy innych uczestników.

Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: