1. Go-Racing
 2. Oferta
 3. Jazda supersamochodami
 4. Jazda Audi R8
 5. Jazda Audi R8 - Tor Ułęż

Jazda Audi R8 - Tor Ułęż

Wybierz lokalizację:
Ilość okrążeń: 1 okrążenie
Cena: 369 zł
Darmowa wymiana
Voucher w minutę na e-mail
Darmowa dostawa od 200 zł
14 dni na zwrot

Numer ref: 00004445

Miejsce realizacji

Tor Ułęż, Ułęż 215B, 08-504 Grabowce Górne

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Audi R8 - Tor Ułęż - Warszawa

Ryk silnika potężnego Audi R8 potrafi wywołać ciarki nawet u doświadczonych kierowców. Pojazd zaprojektowano tak, by połączyć zachwycające osiągi z wysokim komfortem prowadzenia. Osoba, która otrzyma voucher, musi wybrać dogodny termin realizacji. Po przybyciu na miejsce odbędzie krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa obowiązujących na torze i obsługi pojazdu. Dystans, jaki pokona na torze Ułęż, zależy od wybranej liczby okrążeń. Długość jednej pętli toru to 2,5 km.

Audi R8

Audi R8 to pojazd, który zdobył serca miłośników motoryzacji na całym świecie już od momentu zaprezentowania go na paryskich targach motoryzacyjnych. Pod maską umieszczono spektakularną jednostkę napędową V8 4,2 l. Silnik wytwarzający moc rzędu 430 KM jest w stanie rozpędzić pojazd do 302 km/h! Kierowca ujrzy pierwszą setkę na prędkościomierzu zaledwie po 4,6 sekundy.

Parametry techniczne:

 • Moc: 430 KM
 • Przyspieszenie: 4,6 s
 • Pojemność (cm3): 4163
 • Silnik: 4.2 l V8
 • Napęd: na cztery koła
 • V-max: 302 km/h
 • Skrzynia biegów: automatyczna

Tor Warszawa - Ułęż

Moto Park Ułęż to jeden z najnowocześniejszych obiektów tego typu w Polsce. Zróżnicowana infrastruktura pozwala zarówno na trenowanie technicznej jazdy, jak i rozpędzania się do dużych prędkości. Obiekt powstał na terenie dawnego lotniska, po którym pozostała nawierzchnia asfaltowa gwarantująca doskonałą przyczepność i ogromny komfort jazdy.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Realizacja każdej przejażdżki rozpoczyna się krótkim szkoleniem pod okiem instruktora. Omówi on nie tylko regulamin toru Ułęż, ale również obsługę samochodu. Wszystkie jazdy realizowane są w czasie trwania eventów motoryzacyjnych. Obecny na nich sztab specjalistów dba nie tylko o komfort uczestników, ale również o ich bezpieczeństwo. Kierowcy wypuszczani są na tor pojedynczo, co uniemożliwia kolizję z innym pojazdem. Tory wyścigowe wyposażone są w bariery energochłonne i zatoczki żwirowe, które w razie wypadnięcia pojazdu z toru jazdy, zatrzymują go w bezpiecznym miejscu.

Jak wygląda realizacja?

Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.
Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt, oglądając przejazdy innych uczestników.
   

Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: