Strona główna Koszyk
Szukaj
 1. Go-Racing
 2. Jazda
 3. Jazda supersamochodami
 4. Jazda Audi R8
 5. Jazda Audi R8 - Tor Krzywa

Jazda Audi R8 - Tor Krzywa

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00004405

Miejsce realizacji

Tor Krzywa, Osła 1JA, 59-706 Osła

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Audi R8 - Tor Krzywa - Wrocław


Większość kierowców marzy o przejażdżce potężnym, sportowym autem. Jazda za kierownicą Audi R8 na torze Krzywa w okolicy Wrocławia to emocjonujące przeżycie, które umożliwia sprawdzenie się w roli kierowcy legendarnej, motoryzacyjnej bestii. To pojazd, który zachwyca osiągami i nowoczesnym, unikalnym designem. Przed realizacją osoba obdarowana musi odbyć krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa obowiązujących na torze. Podczas przejażdżki miejsce pasażera zajmuje doświadczony kierowca wyścigowy.

Audi R8


Nowoczesne Audi R8 to prawdziwa duma niemieckich inżynierów. Skórzane fotele zapewniają wysoki komfort jazdy, a dynamiczna jednostka napędowa V8 4,2 l o mocy 430 KM umożliwia osiągnięcie pierwszej setki w zaledwie 4,6 sekundy. Prędkość maksymalna, jaką może osiągnąć Audi R8 to 302 km/h.

Parametry techniczne:

 • Moc: 430 KM
 • Przyspieszenie: 4,6 s
 • Pojemność (cm3): 4163
 • Silnik: 4.2 l V8
 • Napęd: na cztery koła
 • V-max: 302 km/h
 • Skrzynia biegów: automatyczna


Tor Krzywa - Wrocław


Tor Krzywa - Wrocław to nowoczesny obiekt, na którym swoje umiejętności mogą sprawdzić zarówno początkujący, jak i doświadczeni kierowcy. Szerokość toru wynosi od 8 do 16 metrów, a jego urozmaicona struktura pozwala zarówno na rozwijanie dużych prędkości na długich odcinkach prostych, jak i trenowanie technicznej jazdy w zakrętach. Tych jest na torze Krzywa - Wrocław aż 11. Dystans jednego okrążenia to 1,8 km.

Voucher na prezent


Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo


Jazda na miejscu kierowcy Audi R8 odbywa się na torze Krzywa w okolicy Wrocławia. Przed rozpoczęciem przejażdżki kierowca przechodzi krótkie szkolenie, na którym pozna regulamin obiektu i zasady realizacji. Instruktor omówi również obsługę samochodu. Na czas przejażdżki zajmie również miejsce pasażera. Eventy motoryzacyjne, podczas których realizowana jest jazda Audi R8, wymagają obecności zespołu specjalistów, którzy nadzorują prawidłowy przebieg atrakcji. Na torze wyścigowym nie występuje ryzyko kolizji, ponieważ przejażdżki odbywają się pojedynczo.

Jak wygląda realizacja?

 • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.
 • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt, oglądając przejazdy innych uczestników.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.