1. Go-Racing
  2. Oferta
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Audi R8
  5. Jazda Audi R8 - Tor Kraków

Jazda Audi R8 - Tor Kraków

Wybierz lokalizację:
Ilość okrążeń: 1 okrążenie
Cena: 369 zł
Darmowa wymiana
Voucher w minutę na e-mail
Darmowa dostawa od 200 zł
14 dni na zwrot

Numer ref: 00004401

Miejsce realizacji

Moto Park Kraków, Rzepakowa 4 R, 31-989 Kraków

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

#Waldek 13-06-2024

Nie jest to Nissan GTR ale jako tako

Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Audi R8 - Tor Kraków

Jazda na miejscu kierowcy potężnego Audi R8 to spełnienie marzeń milionów kierowców na całym świecie. Pojazd charakteryzuje się nowoczesnym designem, wysokim komfortem i imponującymi osiągami. Osoba obdarowana po przybyciu na tor spotka się z instruktorem, który omówi regulamin obowiązujący na terenie toru oraz zasady realizacji. Uczestnik zajmie miejsce za kierownicą Audi R8, obok usiądzie doświadczony kierowca wyścigowy, który na bieżąco będzie udzielał cennych wskazówek.

Audi R8

Audi R8 to pojazd, który zachwyca osiągami i ogromnym komfortem jazdy. Po raz pierwszy zaprezentowano go na targach motoryzacyjnych w Paryżu, podczas których wywołał niemałe poruszenie. Pojazd wyposażono w potężny silnik V8 4,2 l o mocy 430 KM. Tak silna jednostka napędowa pozwala na osiągnięcie pierwszej setki już po 4,6 sekundy!

Parametry techniczne:

Moc: 430 KM
Przyspieszenie: 4,6 s
Pojemność (cm3): 4163
Silnik: 4.2 l V8
Napęd: na cztery koła
V-max: 302 km/h
Skrzynia biegów: automatyczna

Tor Kraków

Tor Moto Park Kraków to jeden z najnowocześniejszych obiektów w Polsce, zlokalizowany przy drodze krajowej 79, ok. 16 km na wschód od centrum Krakowa. Obiekt składa się z toru sportowo-szkoleniowego oraz trzech płyt poślizgowych, w tym jedynej w Polsce płyty poślizgowej w kształcie litery S. Długość jednego okrążenia toru wynosi 1500 m, a szerokość nitki to aż 10 metrów. Asfaltowa nawierzchnia doskonale sprawdza się podczas testowania możliwości jezdnych sportowych aut. Trasa toru składa się z 14 zakrętów, a najdłuższa prosta mierzy 200 m długości.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazda za kierownicą Audi R8 organizowana jest na torze w Krakowie - jednym z najnowocześniejszych obiektów tego typu w Polsce. Przed każdą przejażdżką kierowca przechodzi krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa obowiązujących na torze. Instruktor przeprowadzający szkolenie zajmuje miejsce pasażera. Nad eventami motoryzacyjnymi czuwa zespół specjalistów nadzorujących prawidłowy przebieg realizacji. Na torze w Krakowie nie występuje ryzyko kolizji, ponieważ pojazdy wypuszczane są na tor pojedynczo.

Jak wygląda realizacja?

Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.
Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt, oglądając przejazdy innych uczestników.

Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: