Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Audi R8
  5. Jazda Audi R8 - Tor Jastrząb

Jazda Audi R8 - Tor Jastrząb

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00004397

Miejsce realizacji

Tor Jastrząb, Czerwienica 1/1, 26-502 Jastrząb

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Audi R8 - Tor Jastrząb - Radom

Przejażdżka za kierownicą Audi R8 to wydarzenie, które dostarcza dawki emocji nieosiągalnej na co dzień. Potężny ryk silnika, nowoczesny design i imponujące osiągi pojazdu sprawiają, że o poprowadzeniu go marzą miliony kierowców na całym świecie.

Uczestnik po przybyciu na tor spotka się z instruktorem, który omówi regulamin panujący w obiekcie oraz zasady realizacji. Uczestnik zajmie miejsce za kierownicą Audi R8, obok usiądzie doświadczony kierowca wyścigowy, który na bieżąco będzie udzielał cennych wskazówek.

Audi R8

Audi R8 to nowoczesny, sportowy pojazd, który zyskał popularność na całym świecie już w momencie pierwszej prezentacji na targach w Paryżu w 2006 roku. Określany jako synonim luksusu, komfortu i wygody. Pojazd rozpędza się do pierwszej setki w zaledwie 4,6 sekundy. Wszystko za sprawą potężnego silnika V8 4,2 l, który jest w stanie wygenerować moc rzędu 430 KM.

Parametry techniczne:

Moc: 430 KM
Przyspieszenie: 4,6 s
Pojemność (cm3): 4163
Silnik: 4.2 l V8
Napęd: na cztery koła
V-max: 302 km/h
Skrzynia biegów: automatyczna
Tor Jastrząb - Radom
Tor Jastrząb uznawany jest za jeden z najnowocześniejszych obiektów motoryzacyjnych w Polsce. Pełni głównie funkcje szkoleniowo-treningowe. Od początku projektowany był zgodnie z potrzebami motoryzacyjnymi. Pętla toru pokryta jest nawierzchnią asfaltowo-szutrową zapewniającą doskonałą przyczepność i idealne warunki do jazdy.  Długość pętli toru wynosi 2400 metrów.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazda za kierownicą Audi R8 organizowana jest na torze w Radomiu - jednym z najnowocześniejszych obiektów tego typu w Polsce. Przed każdą przejażdżką kierowca przechodzi krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa obowiązujących na torze. Instruktor przeprowadzający szkolenie zajmuje miejsce pasażera. Nad eventami motoryzacyjnymi czuwa zespół specjalistów nadzorujących prawidłowy przebieg realizacji. Na torze w Radomiu nie występuje ryzyko kolizji, ponieważ pojazdy wypuszczane są na tor pojedynczo.

Jak wygląda realizacja?

Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.
Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt, oglądając przejazdy innych uczestników.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.