Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Audi R8
  5. Jazda Audi R8 - Tor Poznań

Jazda Audi R8 - Tor Poznań

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00004417

Miejsce realizacji

Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3-2, 62-081 Przeźmierowo

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Audi R8 - Tor Poznań pętla główna

Przejażdżka za kierownicą Audi R8 to spełnienie marzeń wielu pasjonatów motoryzacji. Emocjonująca przygoda na torze wyścigowym w Poznaniu rozpocznie się spotkaniem z instruktorem - doświadczonym kierowcą wyścigowym. Przeprowadzi on krótkie szkolenie z zasad realizacji oraz obsługi pojazdu. Uczestnik zajmie miejsce kierowcy i pokona wyznaczony dystans. Długość jednego okrążenia pętli głównej na torze w Poznaniu wynosi 4100 metrów.

Audi R8

Trzeba przyznać, że przy produkcji Audi R8, niemieccy inżynierowie poszli na całość! Zachwycający design i osiągi, które potrafią wywołać przyspieszone bicie serca nawet u najbardziej doświadczonych kierowców, sprawiają, że o przejażdżce Audi R8 marzy każdy, kto ma szansę oglądać je na żywo. Pojazd wyposażono w potężną jednostkę napędową V8 4,2 l o mocy 430 KM. Kierowca już po 4,6 sekundy zobaczy na prędkościomierzu pierwszą setkę. Maksymalna prędkość, do jakiej może rozpędzić się samochód, wynosi 302 km/h.

Parametry techniczne:

Moc: 430 KM
Przyspieszenie: 4,6 s
Pojemność (cm3): 4163
Silnik: 4.2 l V8
Napęd: na cztery koła
V-max: 302 km/h
Skrzynia biegów: automatyczna
Tor Poznań pętla główna
Tor w Poznaniu zagospodarowano na terenie dawnego lotniska Poznań Ławica. Wykorzystanie równych, nieużytkowanych pasów startowych pozwoliło stworzyć obiekt gwarantujący wysoki komfort podczas sportowych i technicznych przejażdżek. Długość jednego okrążenia pętli to 4,1 km. Podczas jednego okrążenia kierowca pokona 14 zakrętów, na jezdni o szerokości 12 metrów.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Atrakcja dostosowana jest zarówno dla osób początkujących, jak i tych, które mają sportowe przejażdżki już za sobą. Każdą realizację poprzedza szkolenie z regulaminu obiektu oraz obsługi pojazdu. Wszystkie przejażdżki za kierownicą sportowych aut odbywają się w czasie trwania eventów motoryzacyjnych. Nad ich prawidłowym przebiegiem czuwa sztab specjalistów, który dba o bezpieczeństwo oraz komfort uczestników. W atrakcji uczestniczy instruktor, który zajmuje miejsce pasażera i udziela kierowcy cennych wskazówek, które nie tylko pozwolą wykorzystać maksymalnie potencjał Audi R8, ale również zapewnią bezpieczną realizację.

Jak wygląda realizacja?

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.
  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt, oglądając przejazdy innych uczestników.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.