1. Go-Racing
 2. Oferta
 3. Jazda bolidami
 4. Jazda Ariel Atom 4
 5. Jazda Ariel Atom 4 - Tor Poznań

Jazda Ariel Atom 4 - Tor Poznań

Miejsce realizacji

Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3-2, 62-081 Przeźmierowo

Czas trwania

Zależy od wybranej ilości okrążeń.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14-dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej, płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Ariel Atom 4 - Tor Poznań pętla główna

Przejażdżka za kierownicą ultralekkiego bolidu to przygoda, o której marzy każdy fan potężnych, sportowych aut. Po umówieniu dogodnego terminu realizacji i przybyciu na tor główny Poznań, uczestnik spotka się z instruktorem, który przeprowadzi krótkie szkolenie dotyczące zasad bezpieczeństwa obowiązujących na torze. Omówi także obsługę bolidu. Podczas pokonywania wyznaczonego dystansu, instruktor usiądzie na miejscu pasażera i na bieżąco będzie udzielał wskazówek i rad, które pozwolą uzyskać jak największą frajdę z przejażdżki.

Ariel Atom 4

Ultralekki sportowy bolid Ariel Atom 4 to samochód produkcji brytyjskiej. Najlepsi inżynierowie skupili się przede wszystkim na zminimalizowaniu wagi samochodu. W efekcie waży on jedynie 595 kg! Zrezygnowano z szyb bocznych, drzwi, dachu oraz nadwozia. W bolidzie wykorzystano również niezwykle lekką, rurową ramę. Dwuosobowy samochód osiąga pierwszą setkę po 2,8 sekundy. Kierowca może rozpędzić się maksymalnie do 260 km/h.

Parametry techniczne:

 • Silnik: 2.0L R4 Turbo
 • Pojemność silnika: 1998 cm3
 • Przyśpieszenie do 100 km/h: 2,8 s
 • Prędkość maksymalna: 260 km/h
 • Typ silnika: Spalinowy
 • Moc: 320 KM
 • Skrzynia biegów: Manualna

Tor Poznań pętla główna

Tor wyścigowy Poznań zbudowano w latach 1975-1977, wykorzystując stare pasy startowe Portu Lotniczego Poznań-Ławica, zlokalizowanego ok. 12 km od centrum Poznania. Jest to największy w Polsce tor o nawierzchni asfaltowej, a jego długość liczy aż 4100 m. Należący do Automobilklubu Wielkopolskiego obiekt stanowi miejsce wyścigów motocyklowych i samochodowych na szczeblu zarówno krajowym, jak i europejskim. Na torze jeździli m.in. Robert Kubica, Lewis Hamilton czy Michael Schumacher.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazda za kierownicą bolidu realizowana jest na terenie zamkniętego toru wyścigowego Modlin. Na miejscu znajduje się sztab specjalistów, którzy dbają o komfort i bezpieczeństwo uczestników eventów motoryzacyjnych. Kierowcy wypuszczani są na tor pojedynczo, co całkowicie uniemożliwia kolizję z innym samochodem. W przejażdżce uczestniczy także instruktor, który zajmuje miejsce pasażera.

Jak wygląda realizacja?

 • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.
 • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt, oglądając przejazdy innych uczestników.

         

Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: