Strona główna Koszyk
Szukaj
 1. Go-Racing
 2. Jazda
 3. Jazda bolidami
 4. Jazda Ariel Atom 4
 5. Jazda Ariel Atom 4 - Tor Jastrząb

Jazda Ariel Atom 4 - Tor Jastrząb

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00004281

Miejsce realizacji

Tor Jastrząb, Czerwienica 1/1, 26-502 Jastrząb

Czas trwania

Zależy od wybranej ilości okrążeń.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14-dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej, płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Ariel Atom 4 - Tor Jastrząb - Radom

Przejażdżka dwuosobowym bolidem ultralekkim to niecodzienne doświadczenie zarówno dla początkującego, jak i doświadczonego kierowcy. Niezwykle niska waga w połączeniu z potężnym silnikiem gwarantuje niepowtarzalne doznania z jazdy. Uczestnik musi wybrać z dostępnych terminów ten, który najbardziej mu odpowiada. Po przybyciu na tor spotka się z instruktorem, którego zadaniem jest przeprowadzenie szkolenia z zasad bezpieczeństwa i obsługi bolidu. Dystans, jaki pokona kierowca, zależy od wybranej ilości okrążeń. Długość pętli toru wynosi 2,4 km.

Ariel Atom 4

Ultralekki, dwuosobowy bolid produkcji brytyjskiej to pojazd, który skradł serca milionów fanów motoryzacji z całego świata. Samochód zachwyca bardzo małą wagą - 595 kg. Udało się ją osiągnąć dzięki zrezygnowaniu z drzwi, szyb bocznych, dachu oraz nadwozia. Pojazd wyposażono również w rurową ramę. Pod maską umieszczono silnik o mocy 320 KM, który umożliwia rozpędzenie się do pierwszej setki w zaledwie 2,8 sekundy! Maksymalna prędkość, do jakiej może rozpędzić się Ariel Atom 4, wynosi 260 km/h.

Parametry techniczne:

 • Silnik: 2.0L R4 Turbo
 • Pojemność silnika: 1998 cm3
 • Przyśpieszenie do 100 km/h: 2,8 s
 • Prędkość maksymalna: 260 km/h
 • Typ silnika: Spalinowy
 • Moc: 320 KM
 • Skrzynia biegów: Manualna

Tor Jastrząb - Radom

Tor Jastrząb zlokalizowany około 25 km od centrum Radomia został zbudowany od podstaw na potrzeby motorsportu. Asfaltowo-szutrowa nawierzchnia stwarza idealne warunki do przejazdów szkoleniowo-treningowych oraz testów. Długość jednego okrążenia wynosi 2400 metrów. Szerokość pętli w najwęższym miejscu to aż 10 metrów, co zapewnia wysoki komfort nawet podczas szybkich, technicznych przejazdów.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy za kierownicą sportowych samochodów organizowane są na terenie zamkniętego toru wyścigowego Jastrząb. Na miejscu za bezpieczeństwo i komfort uczestników dba zespół specjalistów. Realizację każdej przejażdżki poprzedza spotkanie z instruktorem, który przeprowadzi krótkie szkolenie i omówi obsługę pojazdu. Na czas realizacji zajmie miejsce pasażera, by na bieżąco udzielać cennych wskazówek i pomóc kierowcy wykorzystać potencjał bolidu w pełni.

Jak wygląda realizacja?

 • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.
 • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt, oglądając przejazdy innych uczestników.

         

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.