Strona główna Koszyk
Szukaj
 1. Go-Racing
 2. Jazda
 3. Jazda bolidami
 4. Jazda Ariel Atom 4
 5. Jazda Ariel Atom 4 - Tor Krzywa

Jazda Ariel Atom 4 - Tor Krzywa

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00004289

Miejsce realizacji

Tor Krzywa, Osła 1JA, 59-706 Osła

Czas trwania

Zależy od wybranej ilości okrążeń.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14-dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej, płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Ariel Atom 4 - Tor Krzywa - Wrocław

Przejażdżka sportowym pojazdem na profesjonalnym torze wyścigowym Krzywa we Wrocławiu to niecodzienne doświadczenie, które zachwyci każdą osobę interesującą się motoryzacją. Bolid Ariel Atom 4 jest niezwykle lekki, co w połączeniu z potężnym silnikiem pozwala na uzyskanie niesamowitych osiągów! Przed jazdą uczestnik spotka się z instruktorem, pozna regulamin obowiązujący na miejscu oraz obsługę bolidu. Długość jednego okrążenia toru Krzywa we Wrocławiu wynosi 1,8 km.

Ariel Atom 4

Ariel Atom to bolid, który gwarantuje niezapomniane doświadczenia z jazdy. Nie bez powodu skradł serca fanów motoryzacji na całym świecie. Jego mała waga - 595 kg w połączeniu z potężnym silnikiem umieszczonym pod maską umożliwia rozpędzenie do pierwszej setki w 2,8 sekundy! Ariel Atom może rozpędzić się maksymalnie do 260 km/h. Bolid nie posiada drzwi, szyb bocznych, dachu oraz nadwozia. Wykorzystanie lekkiej, rurowej ramy pozwoliło znacznie ograniczyć wagę samochodu.

Parametry techniczne:

 • Silnik: 2.0L R4 Turbo
 • Pojemność silnika: 1998 cm3
 • Przyśpieszenie do 100 km/h: 2,8 s
 • Prędkość maksymalna: 260 km/h
 • Typ silnika: Spalinowy
 • Moc: 320 KM
 • Skrzynia biegów: Manualna

Tor Krzywa - Wrocław

Tor Wrocław - Krzywa zlokalizowany jest na terenie LSSE Krzywa, ok. 18 km od Bolesławca, 35 km od Legnicy i 107 km od Wrocławia. Nitka toru ma 8-16 m szerokości i pokryta jest asfaltową nawierzchnią. Tor posiada profesjonalne nagłośnienie, sale szkoleniowe, pełne zaplecze sanitarne, parking, lawetę, ochronę oraz kompleksową obsługę w postaci mechaników, flagowych i instruktorów. Trasa przejazdu liczy 1800 m długości i obejmuje 11 zakrętów, z kolei najdłuższa prosta na torze mierzy 100 m długości.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Przejażdżka za kierownicą sportowych aut, realizowane są na terenie zamkniętych torów wyścigowych. Realizacja odbywa się w czasie trwania eventów motoryzacyjnych. Są one obstawione przez zespół profesjonalistów dbających o komfort i bezpieczeństwo kierowców. Realizację każdej przejażdżki poprzedza spotkanie z instruktorem, który przeprowadzi krótkie szkolenie i omówi obsługę pojazdu. Na czas realizacji zajmie miejsce pasażera, by na bieżąco udzielać cennych wskazówek i pomóc kierowcy wykorzystać potencjał bolidu w pełni.

Jak wygląda realizacja?

 • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.
 • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt, oglądając przejazdy innych uczestników.

         

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.