Strona główna Koszyk
Szukaj
 1. Go-Racing
 2. Jazda
 3. Jazda bolidami
 4. Jazda Ariel Atom 4
 5. Jazda Ariel Atom 4 - Tor Kraków

Jazda Ariel Atom 4 - Tor Kraków

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00004285

Miejsce realizacji

Moto Park Kraków, Rzepakowa 4 R, 31-989 Kraków

Czas trwania

Zależy od wybranej ilości okrążeń.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14-dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej, płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Ariel Atom 4 - Tor Kraków

Jazda dwuosobowym bolidem Ariel Atom 4 to niezwykłe przeżycie zarówno dla początkującego, jak i doświadczonego kierowcy. Bardzo mała waga w połączeniu z imponującym silnikiem gwarantuje niepowtarzalne przeżycia w trakcie jazdy. Kierowca musi wybrać z dostępnych terminów ten, który najbardziej mu odpowiada. Po przybyciu na tor Kraków spotka się z instruktorem, którego zadaniem jest przeprowadzenie szkolenie z zasad bezpieczeństwa i obsługi bolidu. Dystans, jaki pokona kierowca, zależy od wybranej ilości okrążeń.

Ariel Atom 4

Ultralekki, dwuosobowy brytyjski bolid to samochód, który zachwycił miliony fanów czterech kółek z całego świata. Ariel Atom 4 imponuje bardzo małą wagą - 595 kg. Udało się ją osiągnąć dzięki zrezygnowaniu z drzwi, szyb bocznych, dachu oraz nadwozia. Samochód posiada również lekką, rurową ramę. Pod maską umieszczono jednostkę napędową o mocy 320 KM, która umożliwia rozpędzenie się do pierwszej setki w zaledwie 2,8 sekundy! Maksymalna prędkość, do jakiej może rozpędzić się Ariel Atom 4, wynosi 260 km/h.

Parametry techniczne:

 • Silnik: 2.0L R4 Turbo
 • Pojemność silnika: 1998 cm3
 • Przyśpieszenie do 100 km/h: 2,8 s
 • Prędkość maksymalna: 260 km/h
 • Typ silnika: Spalinowy
 • Moc: 320 KM
 • Skrzynia biegów: Manualna

Tor Kraków

Tor wyścigowy w Krakowie jest jednym z najnowocześniejszych obiektów tego typu w Polsce. Zlokalizowany jest zaledwie 16 km od centrum Krakowa. Długość jednego okrążenia to 1500 metrów, a szerokość pętli wynosi 10 metrów. Idealnie równa, asfaltowa nawierzchnia stwarza idealne warunki do testowania potencjału sportowych pojazdów.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Przejażdżki za kierownicą sportowych aut realizowane są na terenie zamkniętych torów wyścigowych. Odbywają się na nich eventy motoryzacyjne obstawione przez zespół profesjonalistów dbających o komfort i bezpieczeństwo kierowców. Realizację każdej przejażdżki poprzedza spotkanie z instruktorem, który przeprowadzi krótkie szkolenie i omówi obsługę pojazdu. Na czas realizacji zajmie miejsce pasażera, by na bieżąco udzielać cennych wskazówek i pomóc kierowcy wykorzystać w pełni potencjał bolidu.

Jak wygląda realizacja?

 • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.
 • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt, oglądając przejazdy innych uczestników.

         

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.