Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda bolidami
  4. Jazda Ariel Atom
  5. Jazda Ariel Atom - Tor Ułęż

Jazda Ariel Atom - Tor Ułęż

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00004269

Miejsce realizacji

Tor Ułęż, Ułęż 215B, 08-504 Grabowce Górne

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny, niekrępujący ruchów strój, obuwie na płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda za kierownicą Ariel Atom na Torze Ułęż - Warszawa

Jazda za kierownicą Ariel Atom dostarczy Ci wiele niesamowitych emocji i wrażeń oraz pozwoli Ci zweryfikować jego możliwości na profesjonalnym torze wyścigowym, bez żadnych ograniczeń. Nie czekaj i zarezerwuj jazdę już dziś!

Ariel Atom

Ariel Atom to bolid wyścigowy, który został po raz pierwszy pokazany publicznie na British International Motor Show w NEC w Birmingham w październiku 1996 roku. Wyposażony jest on w potężny silnik z Hondy Civic Type-R VTEC o pojemności 2 litrów, dysponujący mocą 210 koni mechanicznych. Dzięki swojej dużej mocy i niewielkiej masie całkowitej, można za jego kierownicą osiągnąć prędkość maksymalną sięgającą 225 km/h, a od 0 do 100 km/h przyspieszyć w zaledwie 2,8 sekundy!

Parametry techniczne

Dane techniczne

Ariel Atom

Prędkość maksymalna

225 km/h

Moc

210 KM

Pojemność silnika

2 l

Przyspieszenie do

100 km/h

2,8 s

Tor Ułęż

Tor Ułęż położony jest na terenie dawnego lotniska wojskowego, na trasie Warszawa - Lublin, w odległości około 20 kilometrów od Dęblina. Znajduje się on na terenie Moto Parku Ułęż, który jest kwalifikowanym Ośrodkiem Doskonalenia Technik Jazdy. Na co dzień obiekt ten pełni funkcję ośrodka szkoleniowego, wyposażonego w płyty poślizgowe i centrum szkoleniowe, odbywają się na nim również liczne wydarzenia motoryzacyjne, wyścigi samochodowe i motocyklowe. Moto Park Ułęż dysponuje torem wyścigowym, torem motocyklowym oraz torem do jazdy off-road. Nitka Toru wyścigowego Ułęż ma 2500 metrów długości, a jego szerokość waha się między 10 a 30 metrów. Podczas jednego okrążenia czekać będzie na kierowców 5 zakrętów o różnym stopniu trudności oraz prosta o długości 500 metrów, która idealnie sprawdzi się w celu weryfikacji przyspieszenia i prędkości maksymalnej pojazdu.

Voucher na prezent

Po dokonaniu zakupu otrzymasz voucher w formie elektronicznej, który jest idealnym pomysłem na prezent dla każdego fana szybkiej jazdy! W przypadku zamówienia vouchera z wysyłką tradycyjną, będzie on przez nas zapakowany w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Realizacja vouchera odbywa się na terenie profesjonalnego toru wyścigowego, który jest idealnie przystosowany do jazdy szybkimi autami sportowymi. Przed przystąpieniem do jazdy, weźmiesz udział w szkoleniu z zakresu zasad bezpieczeństwa obowiązujących na torze i obsługi pojazdu, natomiast w trakcie jazdy możesz liczyć na towarzystwo doświadczonego instruktora, który będzie pełnił rolę Twojego pilota.

Jak wygląda realizacja?

  • Jazda za kierownicą Ariel Atom na Torze Ułęż - Warszawa realizowana jest w sezonie wiosenno-letnim. Z uwagi na wystąpienie niekorzystnych warunków atmosferycznych, wykonawca zastrzega sobie możliwość zmiany terminu realizacji vouchera;
  • Czas trwania jazdy za kierownicą Ariel Atom na Torze Ułęż - Warszawa zależny jest od wybranej konfiguracji podczas składania zamówienia oraz poziomu doświadczenia kierowcy;
  • Po przyjeździe na Tor Ułęż - Warszawa należy skierować się do biura obsługi, gdzie zostanie dokonana rejestracja.
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: