Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Lamborghini Gallardo vs Nissan GTR
  5. Lamborghini Gallardo vs Nissan GTR - Tor Poznań

Lamborghini Gallardo vs Nissan GTR - Tor Poznań

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00007075

Miejsce realizacji

Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3-2, 62-081 Przeźmierowo

Czas trwania

Zależy od długości toru, ilości wybranych okrążeń oraz umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów oraz obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Lamborghini Gallardo vs Nissan GTR

Życie jest za krótkie, żeby się nudzić! Podaruj sobie odrobinę adrenaliny i niezapomnianych wrażeń, dzięki naszym voucherom na przejażdżkę! Zaledwie kilka kliknięć dzieli Cię od możliwości sprawdzenia dwóch ikon motoryzacji. Lamborghini Gallardo oraz Nissan GTR tylko czekają, aż ktoś wyprowadzi je na spacer! Ta propozycja jest wprost idealna dla miłośników motoryzacji, prędkości i niezapomnianych przygód! W dodatku odbywa się całkowicie bezpiecznie!

Lamborghini Gallardo vs Nissan GTR

Czy wśród dwóch ikon da wyłonić się tego lepszego? Umiesz bez wsiadania do nich zadecydować, który jest w stanie skraść Twoje motoryzacyjne serce? Lamborghini Gallardo wraz ze swoją potężną, lecz subtelną bryłą zawiera pod maską silnik 5,2 l o mocy 560 KM. Ta mieszanka rozpędzi się do setki w 3,4 sekundy, a do tego jego prędkość maksymalna to 315 km/h. Skoki adrenaliny gwarantowane! Nissan GTR to silnik 3,8 l V6 o mocy 485 KM, który równie imponująco przedstawia się w przyspieszeniu do setki – zaledwie 3,7 sekundy! Jego prędkość maksymalna natomiast to 311 km/h. Nie decyduj w ciemno! Kup voucher na przejażdżkę, zasiądź za kierownicą i przeżyj niezapomnianą przygodę!

Parametry techniczne Lamborghini Gallardo vs Nissan GTR

LAMBORGHINI GALLARDO

DANE TECHNICZNE

NISSAN GTR

315 km/h

Prędkość max

311 km/h

5,2 l

Silnik

3,8 l V6

3,4 sekundy

Przyspieszenie do 100 km/h

3,7 sekundy

560 KM

Moc

485 KM

Tor Poznań – pętla główna

Tor główny w Poznaniu zlokalizowany jest w odległości około 9 km od Poznania, 70 km od Gniezna i 45 km od Środy Wielkopolskiej. Obiekt powstał na terenie byłego poligonu wojskowego, a do jego budowy wykorzystano nieużytkowane pasy startowe nieopodal portu lotniczego Poznań – Ławica. Tor słynie z organizacji wielu imprez motoryzacyjnych takich jak Wyścigowe Samochodowe Mistrzostwa Polski, Rajdy KJS, Górskie Samochodowe Mistrzostwa Polski, czy Rajdowe Mistrzostwa Polski Samochodów Terenowych. Z pewnością ta lokalizacja przypadnie Ci do gustu!

Voucher na prezent

Czy voucher na przejażdżkę to dobra opcja na prezent? Zdecydowanie! Jeśli znasz kogoś, kto lubi adrenalinę i nieustannie potrzebuje dawki nowych wrażeń, nie wahaj się – kup voucher na prezent i wywołaj uśmiech na czyjejś twarzy! W przypadku zamówienia vouchera ze standardową wysyłką pocztą zapakujemy go w ozdobną kopertę!

Bezpieczeństwo

Szybka jazda potężnymi maszynami może wzbudzić wątpliwości. Czy na pewno jest to bezpieczne? Z nami tak! Przede wszystkim każdy uczestnik ma wyznaczoną swoją porę przejazdu, więc nie ma obaw o zderzenia czy nieprzewidywalne sytuacje. Doskonała nawierzchnia dba o dobrą przyczepność pojazdu na drodze. Przed przystąpieniem do realizacji, zostaniesz także przeszkolony z obsługi pojazdu i zasad panujących na torze. W razie wystąpienia niekorzystnych warunków pogodowych – obfitych opadów deszczu, porywistego wiatru czy przymrozków – jazdy zostają niezwłocznie odwołane, a z uczestnikami eventu ustala się inny, dogodny termin na realizację.

Jak wygląda realizacja?

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.
  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt, oglądając przejazdy innych uczestników.
  • Zalecamy zgłoszenie się na tor trochę wcześniej, aby wszystko przebiegło jak najbardziej sprawnie.
  • Pamiętaj o dobrym humorze!

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.