Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Lamborghini Gallardo vs Nissan GTR
  5. Lamborghini Gallardo vs Nissan GTR - Tor Jastrząb

Lamborghini Gallardo vs Nissan GTR - Tor Jastrząb

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00007055

Miejsce realizacji

Tor Jastrząb, Czerwienica 1/1, 26-502 Jastrząb

Czas trwania

Zależy od długości toru, ilości wybranych okrążeń oraz umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów oraz obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Lamborghini Gallardo vs Nissan GTR

W tym starciu zachód spotka się ze wschodem. Słoneczna Italia i Japoński perfekcjonizm mają okazję zmierzyć się w pojedynku, w którym to Ty możesz zasiąść za kierownicą obu pojazdów! Wchodzisz w to? Oferujemy niezapomniane wrażenia, adrenalinę i wspomnienia do końca życia, a wszystko to w zabezpieczonym na potrzeby realizacji torze wyścigowym Jastrząb – Radom. Dodatkowo możesz zabrać ze sobą osobę towarzyszącą, która z bezpiecznej odległości będzie obserwować Twoje poczynania za kierownicą!

Lamborghini Gallardo vs Nissan GTR

Lamborghini Gallardo i Nissan GTR to starcie dwóch prawdziwych ikon i legend motoryzacji. Przejazd po profesjonalnym torze wyścigowym dostarczy solidnej dawki adrenaliny, a emocje związane z tym fantastycznym pojedynkiem pozostaną w pamięci na długo! Lamborghini Gallardo może popisać się prędkością maksymalną 315 km/h i przyspieszeniem do setki w zaledwie 3,4 sekundy, a to wszystko za sprawą imponującego silnika 5,2 l o mocy 560 KM. Dodatkowo masa pojazdu to około 1500 kg, a napęd skoncentrowany jest na tylne koła. Nissan GTR to silnik 3,8 V6 o mocy 485 KM. Jego prędkość maksymalna to 311 km/h, a do setki rozpędza się w 3,7 sekundy. Waży około 1700 kg i cieszy się napędem na cztery koła, co z pewnością dodaje wrażeń podczas jazdy.

Parametry techniczne Lamborghini Gallardo vs Nissan GTR

LAMBORGHINI GALLARDO

DANE TECHNICZNE

NISSAN GTR

315 km/h

Prędkość max

311 km/h

5,2 l

Silnik

3,8 l V6

3,4 sekundy

Przyspieszenie do 100 km/h

3,7 sekundy

560 KM

Moc

485 KM

Tor Jastrząb – Radom

Tor Jastrząb zlokalizowany jest około 30 km od Radomia. Obiekt o najwyższych standardach europejskich, na których organizowane są różnego rodzaju zawody, eventy, imprezy, służy też jako baza dla ośrodków doskonalenia technik jazdy. Tor Jastrząb – Radom o nawierzchni asfaltowo-szutrowej liczy 2400 metrów długości, posiada liczne zakręty - jest ich aż 11, a łączna powierzchnia obiektu wynosi 21 hektarów.

Voucher na prezent

Voucher na przejażdżkę to świetna opcja na prezent dla kogoś bliskiego. Jeśli masz w swoim gronie fana motoryzacji, nie wahaj się, zakup voucher i wywołaj uśmiech na czyjejś twarzy! To opcja idealna dla taty, brata, kolegi, narzeczonego, albo szefa! Jeśli wybierzesz opcję z tradycyjną wysyłką, voucher zapakujemy w ozdobną kopertę.

Bezpieczeństwo

O bezpieczeństwo podczas trwania całej realizacji dbają wyszkoleni i wykwalifikowani instruktorzy, którzy przed przystąpieniem do jazd przeszkolą Cię z zasad panujących na torze oraz z techniki kierowania pojazdem. W trakcie wydarzenia instruktor zasiądzie obok Ciebie na siedzeniu pasażera i będzie doglądać przebiegu realizacji, dzieląc się z Tobą cennymi wskazówkami. W dniu eventu tor jest całkowicie zamykany na jego potrzeby, aby zapewnić maksymalny komfort.

Jak wygląda realizacja?

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.
  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt, oglądając przejazdy innych uczestników.
  • Zalecamy zgłoszenie się na tor trochę wcześniej, aby wszystko przebiegło jak najbardziej sprawnie.
  • Pamiętaj o dobrym humorze!

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.