Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Lamborghini Gallardo vs Nissan GTR
  5. Lamborghini Gallardo vs Nissan GTR - Tor Krzywa

Lamborghini Gallardo vs Nissan GTR - Tor Krzywa

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00007063

Miejsce realizacji

Tor Krzywa, Osła 1JA, 59-706 Osła

Czas trwania

Zależy od długości toru, ilości wybranych okrążeń oraz umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów oraz obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Lamborghini Gallardo vs Nissan GTR - Tor Krzywa - Wrocław

Masz ochotę przeżyć niezapomniane chwile podczas pasjonującego pojedynku dwóch potężnych, wyścigowych maszyn? Chcesz na jeden dzień zostać rajdowym kierowcą i poczuć powiew adrenaliny na własnych plecach? W takim razie mamy dla Ciebie coś specjalnego - przejazd dwoma sportowymi autami - Lamborghini Gallardo oraz Nissanem GTR na Torze Krzywa - Wrocław. Sprawdź te oba pojazdy w niezwykle emocjonującej rozgrywce.

Lamborghini Gallardo vs Nissan GTR

Walka tych dwóch aut na torze wyścigowym, to nie lada gratka dla każdego fana motoryzacji. Zestawienie to pojedynek kultowego, rajdowego mistrza - Lamborghini Gallardo - z nowoczesnym i dynamicznym Nissanem GTR. Oba samochody mają zachwycające osiągi, dzięki którym ich rywalizacja jest niezwykle zacięta. Lamborghini Gallardo to legenda wśród sportowych aut. Pod maską skrywa silnik o pojemności 5,2 litra, którego moc to 560 koni mechanicznych. Maksymalna prędkość to 315 km/h, a przyśpieszenie do setki zajmuje tylko 3,4 sekundy. Podobnie sprawa wygląda z Nissanem GTR. Auto napędza 3,8 litrowy motor V6 o mocy 485 koni mechanicznych, dzięki temu do 100 km/h rozpędza się w 3,5 sekundy. Maksymalna prędkość auta wynosi 311 km/h.

Parametry techniczne

   

DANE TECHNICZNE

LAMBORGHINI GALLARDO

NISSAN GTR

Prędkość max

315 km /h

311 km/h

Silnik

5,2 l

3,8 l

Przyśpieszenie do 100 km

3,4 sekundy

3,5 sekundy

Moc

560 KM

485 KM

Tor Krzywa - Wrocław

Tor Krzywa położony jest godzinę drogi od centrum Wrocławia, na wysokości Bolesławca. Wybudowany został na miejscu dawnego toru Pixers Ring. Uznawany za jeden z najnowocześniejszych i najlepszych torów wyścigowych w kraju. Na jego terenie organizowane są liczne imprezy motoryzacyjne, dedykowane miłośnikom sportowych aut z całego świata. Pętla Toru Krzywa ma 1800 metrów długości i od 8 do 12 metrów szerokości. Na trasie do zaliczenia jest 11 dynamicznych zakrętów o zróżnicowanym stopniu trudności.

Voucher na prezent

Voucher, na ten pasjonujący pojedynek dwóch sportowych aut, to idealny upominek dla fanów szybkiej jazdy. Możesz podarować go sobie lub komuś bliskiemu. Bon znajdziesz na swoim mailu tuż po dokonaniu zakupu. Wystarczy go samodzielnie wydrukować. Jeśli wolisz otrzymać od nas elegancko zapakowany voucher w formie papierowej, to przy składaniu zamówienia wybierz opcję standardowej wysyłki.  

Bezpieczeństwo

Zanim pozwolimy Ci wsiąść za kierownicę musisz przejść szybkie szkolenie na temat zasad bezpieczeństwa oraz zapoznać się z instrukcją obsługi obu pojazdów. Szkolenie poprowadzi licencjonowany instruktor. Będzie on z Tobą również w samochodzie podczas jazdy, aby w razie potrzeby udzielać ci cennych rad i czuwać nad prawidłowym przebiegiem wydarzenia.

Jak wygląda realizacja

  • Po dotarciu na tor należy zgłosić się w biurze obsługi w celu zaplanowania przejazdu. Kiedy wyścig zostanie zarejestrowany, oczekuj na swoją kolej w pobliżu samochodu.
  • Event jest całodzienny. Po zakończeniu swojej jazdy możesz nadal pozostać na terenie obiektu i dopingować innych kierowców.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.