Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Lamborghini Gallardo vs Nissan GTR
  5. Lamborghini Gallardo vs Nissan GTR - Tor Łódź

Lamborghini Gallardo vs Nissan GTR - Tor Łódź

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00007067

Miejsce realizacji

Tor Łódź, Kiełmina 78, 95-010 Kiełmina

Czas trwania

Zależy od długości toru, ilości wybranych okrążeń oraz umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów oraz obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Lamborghini Gallardo vs Nissan GTR - Tor Łódź

Poczuj różnicę pomiędzy dwoma spośród najszybszych samochodów świata na Torze Łódź. Realizacja przejazdu Lamborghini Gallardo vs Nissan GTR czeka na twoją obecność na specjalnie dostosowanym do tego celu obiekcie. Pod okiem profesjonalnego instruktora poczujesz przypływ adrenaliny i ciarki na plecach, o czym z pewnością nie zapomnisz do końca życia.

Lamborghini Gallardo

Lamborghini Gallardo potrafi dostarczyć niezapomnianych emocji, jakich nie doświadczysz w żadnym innym miejscu. Auto mające wyczynowe aspiracje prowadzi się znakomicie za sprawą napędu na cztery koła, jak i sztywnego zawieszenia czy doskonałej precyzji w budowie układu kierowniczego. Wspaniały dźwięk mającego 570 koni silnika jest czymś, czego nie sposób opisać - to trzeba po prostu usłyszeć. Najlepiej zasiąść oczywiście za kierownicą Gallardo. Auto to, zagwarantuje ci najwyższy poziom emocji na Torze Łódź.

Parametry techniczne

Dane techniczne:

Lamborghini Gallardo

Moc

560  KM

Przyspieszenie do 100 km

do 100 km/h w 3.4 sekundy

Silnik

5,2 L

Prędkość max

315 km/h

Nissan GTR

Nissan jest marką, która w odróżnieniu od Lamborghini, nie jest od razu kojarzona z luksusowymi czy sportowymi pojazdami. Auto prosto z Japonii zyskało sporą sławę kilkadziesiąt lat wstecz, jeszcze wówczas pod nazwą Skyline. To auto, które nie uznaje żadnych kompromisów. Jest po prostu prowadzącym się świetnie pojazdem. Doładowany podwójnie silnik V6 3,8 l mający moc 485 koni mechanicznych oznacza spore pole do popisu dla maniaków szybkiej jazdy.

 

 

Parametry Techniczne

Dane techniczne:

Nissan GTR

Moc

485  KM

Przyspieszenie do 100 km

do 100 km/h w 3.5 sekundy

Silnik

3,8 L

Prędkość max

311 km/h

Tor Łódź

Tor Łódź znajduje się na północ od województwa łódzkiego, na terenie gminy Stryków, w małej odległości od autostrady A1 oraz A2. Ma długość 1,05 km, jak i szerokość mieszczącą się w przedziale 8-12 metrów. W czasie jednego okrążenia, kierowca może pokonać siedem zakrętów o różnorodnym stopniu zaawansowania. W zestawieniu z długą prostą daje to idealnie możliwości do przetestowania szybkich samochodów.

Voucher na prezent

Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę internetową i dokonasz wyboru vouchera na przejazd Lamborghini Gallardo vs Nissan GTR oraz pojawisz się w miejscu realizacji w wyznaczony dzień.

Bezpieczeństwo

Przejazd, na który wykupisz swój voucher, odbędzie się na Torze Łódź, który jest zamykany na potrzeby realizacji. O twoje bezpieczeństwo zadbają doświadczeni specjaliści. Zanim zaczniesz prowadzić oba samochody, będziesz musiał przejść krótkie szkolenie z obsługiwania pojazdów i bezpiecznego zachowywania się w czasie swojego przejazdu. Podczas realizacji, na miejscu pasażera będzie siedział profesjonalny instruktor.

Jak wygląda realizacja?

W pierwszej kolejności musisz umówić się na właściwy termin jazdy Lamborghini Gallardo vs Nissan GTR na Torze Łódź. W dzień realizacji udaj się do pracownika biura obsługi klienta, który Cię zarejestruje. Następnie przejdziesz etap odpowiedniego szkolenia z zasad obsługi wymienionych samochodów oraz ogólnych dotyczących bezpiecznego zachowania na Torze Łódź.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.