Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Lamborghini Gallardo vs Nissan GTR
  5. Lamborghini Gallardo vs Nissan GTR - Tor Kraków

Lamborghini Gallardo vs Nissan GTR - Tor Kraków

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00007059

Miejsce realizacji

Moto Park Kraków, Rzepakowa 4 R, 31-989 Kraków

Czas trwania

Zależy od długości toru, ilości wybranych okrążeń oraz umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów oraz obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Lamborghini Gallardo vs Nissan GTR - Tor Kraków

Jesteś fanem wyścigów samochodowych? Od zawsze marzysz o tym, aby zasiąść za kierownicą prawdziwej profesjonalnej rajdówki? W takim razie nie czekaj dłużej i już dziś dołącz do nas na Torze Kraków, gdzie pozwolimy Ci poprowadzić dwie potężne maszyny - Lamborghini Gallardo i Nissana GTR. Damy Ci możliwość przetestowania obu aut i sprawdzenia ich niesamowitych osiągów. Gwarantujemy niezapomniane emocje i mnóstwo dobrej zabawy.

Lamborghini Gallardo vs Nissan GTR

Oba samochody to typowe auta wyścigowe, które zna każdy prawdziwy miłośnik czterech kółek. Zestawienie ich na torze to starcie prawdziwych tytanów. Lamborghini Gallardo to sportowe auto z włoskim temperamentem, które za sprawą 5,2 litrowego silnika o mocy 560 koni mechanicznych potrafi jechać z prędkością 315 km/h. Do setki przyspiesza w 3,4 sekundy. Nissan GTR to nowoczesne auto naszpikowane elektroniką i nowatorskimi rozwiązaniami technologicznymi. Pod jego maską kryje się 485-konny silnik V6 o pojemności 3,8 litra. To sprawia, że auto dobija do setki 3,5 sekundy, a jego maksymalna prędkość to 311 km/h. Przejazd obydwoma autami to pojedynek, który dostarczy Ci silnych wrażeń i solidną dawkę adrenaliny.

Parametry techniczne

   

DANE TECHNICZNE

LAMBORGHINI GALLARDO

NISSAN GTR

Prędkość max

315 km /h

311 km/h

Silnik

5,2 l

3,8 l

Przyśpieszenie do 100 km

3,4 sekundy

3,5 sekundy

Moc

560 KM

485 KM

Tor Kraków

Tor Kraków, czy też inaczej Moto Park Kraków, mieści się około 15 km od centrum Krakowa i leży tuż przy drodze krajowej nr 79. Jest to jeden z najnowocześniejszych obiektów tego typu w kraju, który łączy w sobie zarówno tor wyścigowy, jak i centrum doskonalenia technik jazdy. Na terenie Toru Kraków regularnie odbywają się imprezy motoryzacyjne, które łączą fanów szybkiej jazdy z całej Polski. Pętla toru ma 1500 metrów długości i 10 metrów szerokości. To pozwala na swobodne i bezpieczne zaliczanie zakrętów, których do pokonania jest aż 14. Na trasie przejazdu znajduje się też długa prosta, licząca 200 metrów.

Voucher na prezent

Voucher na ten sportowy pojedynek to doskonały i oryginalny pomysł na prezent dla siebie lub kogoś bliskiego. Bon gotowy do wydruku pojawi się na Twoim mailu zaraz po zakończeniu transakcji. Jeśli preferujesz wysyłkę tradycyjną, voucher możemy nadać pocztą, zapakowany w elegancką kopertę i gotowy do wręczenia bliskiej osobie.

Bezpieczeństwo

Przed przystąpieniem do jazdy musisz odbyć krótkie szkolenie, na którym poznasz zasady bezpieczeństwa na torze oraz nauczysz się obsługi obu pojazdów. Szkolenie poprowadzi profesjonalny instruktor, który będzie z Tobą także podczas jazdy, czuwając nad prawidłowym przebiegiem wyścigu i udzielając Ci praktycznych wskazówek.

Jak wygląda realizacja

  • Po dotarciu na miejsce wydarzenia musisz zgłosić się do biura obsługi, aby zarejestrować swój voucher. Gdy Twój przejazd zostanie zaplanowany, oczekuj na niego w pobliżu pojazdu.
  • Event jest całodzienny. Możesz pozostać na terenie obiektu tak długo, jak chcesz i dopingować pozostałych kierowców.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.