Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda samochodami rajdowymi
  4. Jazda Subaru Impreza WRX
  5. Jazda Subaru Impreza WRX - Tor Pszczółki

Jazda Subaru Impreza WRX - Tor Pszczółki

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00006531

Miejsce realizacji

Autodrom Pomorze, ul. Żuławska 5, 83-032 Pszczółki

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Subaru Impreza WRX - Tor Pszczółki - Gdańsk

Wypróbuj Subaru Impreza WRX i odkryj jego możliwości podczas jazdy na profesjonalnym torze wyścigowym. Ten pojazd to legenda rajdów samochodowych, który zna smak mistrzowskich tytułów. Jazda nim na torze wyścigowym jest doświadczeniem, które pozostaje we wspomnieniach na całe życie. Nikt, kto choć trochę interesuje się motoryzacją, nie przejdzie obojętnie obok takiej okazji obojętnie. Przejedź się nim lub spraw komuś niezapomniany prezent i pomóż mu spełnić marzenie.

Tor Pszczółki - Gdańsk dysponuje odpowiednimi warunkami, aby wydobyć z Subaru Impreza WRX wszystkie jego możliwości. Atrakcja gwarantuje adrenalinę i emocje, których nie da się zapomnieć. My zatroszczymy się o Twoje bezpieczeństwo, a także komfort podczas przejazdów.

Subaru Impreza WRX

Subaru Impreza WRX jest częstym wyborem wśród kierowców rajdowych. Auto charakteryzuje się niską masą, co w połączeniu z imponującymi parametrami technicznymi i napędem na 4 koła przekłada się na niezwykle dynamiczną i szybką jazdę. Pojazd może z zaskoczyć nawet najbardziej wymagających amatorów sportowej jazdy.

Samochód wyposażony jest w 2,5 litrowy silnik, którego moc zwrotna wynosi 224 KM. Do pokonania 100 km/h auto potrzebuje zaledwie 5,9 sekundy. Maksymalna prędkość pojazdu sięga natomiast 230 km/h.

Parametry techniczne

 DANE TECHNICZNE

Subaru Impreza WRX

Prędkość maksymalna

230 km/h

Silnik

2,5 l

Przyspieszenie do 100 km/h

5,9 sekundy

Moc

224  KM

Tor Pszczółki - Gdańsk

Tor Pszczółki – Gdańsk zlokalizowany jest około 20 kilometrów na południe od Gdańska, przy zjeździe z autostrady Bursztynowej. Położenie wpływa na szczególną atrakcyjność toru dla mieszkańców Trójmiasta. Na 8 hektarowej powierzchni obiektu znajdziemy tor wyścigowy o długości 1 050 metrów i szerokości 20 metrów. Nawierzchnia wykonana jest z asfaltu. Najdłuższa prosta wynosi natomiast 300 metrów. Podczas przejazdu napotkamy 8 zakrętów.

Voucher na prezent

Zakup vouchera jest niezmiernie prosty, a sposób odbioru uzależniony od Twoich potrzeb i preferencji. Możemy dostarczyć go, na podany przez Ciebie adres e-mail, lub wysłać go za pośrednictwem poczty tradycyjnej. Wtedy postaramy się, aby został zapakowany w elegancki sposób, który doskonale spełni swoją rolę jako prezent.

Bezpieczeństwo

Przed wejściem na tor zaprosimy Cię na krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa oraz obsługi pojazdu. Ponadto wsparcia udzieli Ci również instruktor, który zajmując miejsce pasażera, może wspierać Cię radami i udzielać odpowiedzi na pytania.

Realizacja

Na miejscu zapraszamy do odwiedzenia punktu obsługi klienta, aby dokonać rejestracji. Następnie obsługa poprowadzi Cię w kierunku toru, gdzie czeka Cię krótkie szkolenie. Później przyjdzie czas na przyjemność z jazdy. Na ten dzień możesz zaprosić również swoich bliskich.

Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: