Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda samochodami rajdowymi
  4. Jazda Subaru Impreza WRX
  5. Jazda Subaru Impreza WRX - Tor Poznań

Jazda Subaru Impreza WRX - Tor Poznań

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00006523

Miejsce realizacji

Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3-2, 62-081 Przeźmierowo

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Subaru Impreza WRX - Tor Poznań pętla główna

Poprowadź rajdowe Subaru Impreza WRX na profesjonalnym torze wyścigowym i sam oceń możliwości tego pojazdu. Prezentowane auto jest legendą rajdów samochodowych, które zna smak mistrzowskich tytułów. Prowadzenie go na torze wyścigowym to wspaniałe doświadczenie, które pozostaje w pamięci na długie lata. Żaden amator rajdów samochodowych nie przejdzie obojętnie obok tej oferty. Pojedź nim lub spraw komuś niezapomniany prezent.

Odpowiednio przygotowany Tor Poznań pętla główna pozwoli wydobyć z Subaru Impreza WRX wszystkie jego zalety. Adrenalina i emocje towarzyszące prowadzeniu tak kultowego w świecie WRC pojazdu są nie do zapomnienia. Na miejscu zadbamy oczywiście o Twoje bezpieczeństwo oraz komfort z jazdy.

Subaru Impreza WRX

Subaru Impreza WRX jest często wybierany przez kierowców rajdowych. Pojazd posiada niską masę własną oraz imponujące parametry techniczne, co w połączeniu z napędem na 4 koła przekłada się na dynamiczną i szybką, sportową jazdę. Auto może zaskoczyć nawet najbardziej wymagających kierowców, zapewniając im niezapomniane emocje.

Samochód wyposażony jest w 2,5 litrowy silnik, który generuje 224 KM mocy zwrotnej. Pokonanie granicy 100 km/h zajmuje 5,9 sekundy. Maksymalna prędkość wynosi natomiast 230 km/h.

Parametry techniczne

 DANE TECHNICZNE

Subaru Impreza WRX

Prędkość maksymalna

230 km/h

Silnik

2,5 l

Przyspieszenie do 100 km/h

5,9 sekundy

Moc

224  KM

Tor Poznań pętla główna

Tor Poznań pętla główna znajduje się 9 km od Poznania, 45 km od Środy Wielkopolskiej i 70 km od Gniezna. To ogromny kompleks, który jest organizatorem krajowych i międzynarodowych imprez samochodowych i motocyklowych. Tor o nawierzchni asfaltowej posiada długość 4 083 metrów oraz szerokość 12 metrów. W skład pętli wchodzi 14 dynamicznych zakrętów (5 lewo i 9 w prawo). Najdłuższa prosta toru mierzy 560 metrów.

Voucher na prezent

Voucher możesz zakupić przez naszą stronę, w bardzo prosty i szybki sposób. W zależności od twoich potrzeb i preferencji dostarczymy Ci go na adres e-mail, co potrwa kilka chwil, bezpośrednio po finalizacji zamówienia. Możemy go również spakować w elegancką kopertę i nadać pocztą tradycyjną.

Bezpieczeństwo

Przed wejściem na tor czeka Cię jeszcze krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa, jak również z obsługi pojazdu. Szkolenie wpłynie bezpośrednio na Twój komfort podczas przejazdów. Do samochodu wsiądziesz w towarzystwie profesjonalnego instruktora, który zajmie miejsce pasażera, aby móc dzielić się z Tobą radami i swoim doświadczeniem.

Realizacja

W obiekcie udaj się do naszego punktu obsługi klienta, skąd po rejestracji zostaniesz zaprowadzony w okolice toru. Tam czeka Cię jeszcze krótkie szkolenie, po którym wsiądziesz do auta razem z instruktorem. Teraz czeka Cię już jedynie emocjonująca jazda! Razem z bliskimi możesz również oglądać jazdę innych kierowców z wysokości trybun.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.