Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda samochodami rajdowymi
  4. Jazda Subaru Impreza WRX
  5. Jazda Subaru Impreza WRX - Tor Kraków

Jazda Subaru Impreza WRX - Tor Kraków

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00006507

Miejsce realizacji

Moto Park Kraków, Rzepakowa 4 R, 31-989 Kraków

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Subaru Impreza WRX - Tor Kraków

Sprawdź, jakie możliwości posiada Subaru Impreza WRX, prowadząc go na profesjonalnym torze wyścigowym. Prezentowany model to rajdowa legenda. Jazda nim na torze wyścigowym to zastrzyk adrenaliny i emocji, które wspomina się przez całe życie. To doskonała okazja dla każdego fana motoryzacji. Spełnij swoje marzenie już teraz lub pomóż zrealizować je komuś, kto jest dla Ciebie ważny.

Tor Kraków doskonale nadaje się do przetestowania możliwości Subaru Impreza WRX. Takie połączenie gwarantuje dobrą zabawę, niezwykłe emocje i niezapomniane wspomnienia. Na torze zadbamy o Twoje bezpieczeństwo, abyś Ty mógł w pełni skupić się na jeździe.

Subaru Impreza WRX

Subaru Impreza WRX to niezwykle popularny samochód rajdowy, co potwierdza fakt, że jest częstym wyborem profesjonalnych kierowców. Auto ma niską wagę, co w połączeniu z imponującymi parametrami technicznymi i napędem na 4 koła gwarantuje dynamiczną i szybką jazdę o niezwykle sportowym charakterze. Jazda tym samochodem potrafi zaskoczyć nawet najbardziej doświadczonych kierowców.

Pod maską znajdziemy 2,5 litrowy silnik, który generuje łącznie 224 KM mocy zwrotnej. Osiągnięcie 100 km/h zajmuje zaledwie 5.9 sekundy. Osiągnięcie prędkości maksymalnej oznacza jazdę na poziomie 230 km/h.

Parametry techniczne

 DANE TECHNICZNE

Subaru Impreza WRX

Prędkość maksymalna

230 km/h

Silnik

2,5 l

Przyspieszenie do 100 km/h

5,9 sekundy

Moc

224  KM

Tor Kraków

Tor Kraków znajduje się około 16 km na wschód Krakowa, przy drodze krajowej 79. Tor posiada asfaltową nawierzchnię i pretenduje do tytułu najnowocześniejszego toru wyścigowego w Polsce. Pętla toru wyścigowego posiada 1500 metrów długości i 12 metrów szerokości. Na tor składa się również 9 zakrętów (6 lewych i 3 prawe). Najdłuższa prosta ma 200 metrów.

Voucher na prezent

Kup swój voucher w bardzo prosty i szybki sposób. Sam możesz wybrać sposób, w który Ci go dostarczymy. Po kilku minutach może się znaleźć na wskazanym przez Ciebie adresie e-mail. Jeśli chcesz sprawić komuś miły prezent, możemy również zapakować go w elegancką kopertę i nadać w sposób tradycyjny.

Bezpieczeństwo

Zanim rozpoczniesz swoje przejazdy, zaprosimy Cię na krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa oraz obsługi pojazdu. To zapewni Ci bezpieczeństwo podczas jazdy. Oprócz tego, nasz profesjonalny kierowca pojedzie razem z Tobą na miejscu pasażera, aby służyć Ci pomocą podczas przejazdów.

Realizacja

Każdego posiadacza vouchera zapraszamy na tor, do punktu obsługi klienta, aby się zarejestrować. Następnie zostaniesz zaproszony w okolice toru i pojazdów, aby odbyć krótkie szkolenie przed wejściem do samochodu. Wszystko, co czeka Cię później, to już przeżycia związane z prowadzeniem tego niezwykłego samochodu na profesjonalnym torze.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.