Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda samochodami rajdowymi
  4. Jazda Subaru Impreza WRX
  5. Jazda Subaru Impreza WRX - Tor Łódź

Jazda Subaru Impreza WRX - Tor Łódź

Miejsce realizacji

Tor Łódź, Kiełmina 78, 95-010 Kiełmina

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Subaru Impreza WRX - Tor Łódź

Pojedź rajdowym Subaru Impreza WRX i oceń swoje umiejętności kierowcy, prowadząc go na profesjonalnym torze wyścigowym. Przedstawiany samochód wpisał się wielkimi literami w historię rajdów samochodowych. Możliwość prowadzenia go na torze wyścigowym to zastrzyk adrenaliny i emocji, do których wraca się przez całe życie. Ta atrakcja jest idealną okazją dla każdego amatora motoryzacji i szybkiej, sportowej jazdy. Teraz możesz spełnić swoje marzenie lub pomóc zrealizować je komuś bliskiemu.

Doskonale przygotowany Tor Łódź pozwoli w bezpieczny sposób wydobyć z Subaru Impreza WRX  wszystkie jego możliwości. Połączenie tego miejsca z tak kultowym pojazdem gwarantuje dobrą zabawę, wielkie emocje i niezwykłe wspomnienia. Na miejscu zadbamy o Twoje bezpieczeństwo, abyś mógł skupić się na przyjemności z jazdy.

Subaru Impreza WRX

Subaru Impreza WRX to jeden bezwzględny klasyk wśród samochodów rajdowych. O jego możliwościach świadczy fakt, że jest częstym wyborem profesjonalnych kierowców. Auto charakteryzuje się niską wagą, co w połączeniu z imponującymi parametrami technicznymi i napędem na 4 koła pozwala na dynamiczną, sportową jazdę. Jazda nim zaskoczy nawet najbardziej wymagających kierowców.

Samochód napędza 2,5 litrowy silnik, który generuje 224 KM mocy zwrotnej. Do osiągnięcia 100 km/h potrzebuje jedynie 5,9 sekundy, a jego prędkość maksymalna sięga 230 km/h.

Parametry techniczne

 DANE TECHNICZNE

Subaru Impreza WRX

Prędkość maksymalna

230 km/h

Silnik

2,5 l

Przyspieszenie do 100 km/h

5,9 sekundy

Moc

224  KM

Tor Łódź

Tor Łódź znajduje się 15 km od centrum Łodzi w okolicy drogi krajowej 71 oraz autostrady A2. Charakterystycznym aspektem toru jest jego zróżnicowanie, a asfaltowa nawierzchnia zapewnia odpowiednią przyczepność i komfort jazdy. Długość pętli wynosi 1050 metrów, a szerokość toru mieści się w przedziale 8-12 metrów. Znajduje się tu 7 zakrętów (5 w prawo i 2 w lewo). Najdłuższa prosta wynosi 200 metrów. Tor posiada dużą różnicę poziomów (196 – 202,5 m n. p. m). Fakt ten generuje niepodrabialne przeżycia.

Voucher na prezent

Przez naszą stronę zakupisz swój voucher szybko i w bardzo łatwy sposób. Masz również możliwość wybrania sposobu jego dostarczenia. Możemy wysłać go na adres e-mail, który wskażesz lub zapakować go w elegancką kopertę prezentową. Wtedy dotrze do Ciebie w tradycyjny sposób.

Bezpieczeństwo

Wejście na tor i do wybranego samochodu poprzedza krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Podczas jazdy będzie Ci towarzyszył profesjonalny instruktor, który zajmie miejsce pasażera, aby dzielić się z Tobą swoją wiedzą i umiejętnościami.

Realizacja

Kiedy już zdecydujesz się skorzystać z naszych usług i udasz się na tor, powinieneś przyjść do biura obsługi, aby się zarejestrować. Nasi pracownicy zaprowadzą Cię następnie w stronę toru, gdzie odbędziesz krótkie szkolenie, po którym przyjdzie czas na jazdę. Podczas tego dnia możesz również razem ze swoimi bliskimi podziwiać jazdę innych kierowców z trybun.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.