Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Nissan GT-R
  5. Jazda Nissan GT-R - Tor Poznań

Jazda Nissan GT-R - Tor Poznań

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00006118

Miejsce realizacji

Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3-2, 62-081 Przeźmierowo

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej, płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B honorowane na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Nissan GT-R – Tor Poznań

Zobacz na własne oczy jak 485-konny, sportowy Nissan GT-R radzi sobie na torze wyścigowym Poznań! Zajmij miejsce kierowcy japońskiego samochodu i wyrusz na pełną niezapomnianych emocji przejażdżkę, odczuwając na własnej skórze odczucia, znane dotąd głównie profesjonalnym kierowcom wyścigowym!

Nissan GT-R

Jazda Nissanem GT-R to doskonały generator niezapomnianych wrażeń! Japoński supersamochód jest napędzany przez silnik V6 o pojemności 3.8 L i mocy maksymalnej 485 koni mechanicznych! Dzięki tak dobrym parametrom, japoński GT-R przyspiesza od 0 do 100 km/h w czasie zaledwie 3,7 sekundy, a jego prędkość maksymalna wynosi aż 311 km/h! Chcesz poczuć ogromną dawkę adrenaliny? A może wolisz podszkolić umiejętności jazdy? Niezależnie od tego, którą opcję wybierasz, przejażdżka Nissanem GT-R na torze Poznań to idealna atrakcja dla Ciebie!

Dane techniczne

Nissan GT-R

Pojemność silnika

3.8 L V6

Moc

485 KM

Przyspieszenie od 0 do 100 km/h

3,7 sekundy

Prędkość maksymalna

311 km/h

Tor Poznań

Tor Poznań to jeden z najbardziej znanych torów wyścigowym w Polsce, na którym co roku odbywają się duże wydarzenia sportowe, przyciągające zawodników z całego świata. Główna pętla poznańskiego toru posiada asfaltową nawierzchnię, której długość wynosi przeszło 4000 metrów! Miłośników prędkości z pewnością ucieszy fakt, iż najdłuższa prosta mierzy aż 560 metrów długości!

Voucher na prezent

Jazda Nissanem GT-R na torze Poznań może okazać się doskonałym prezentem dla każdej bliskiej Ci osoby! Wybierz specjalnych voucher prezentowy, zachowujący ważność w ciągu 365 dni od zakupu. Voucher możesz otrzymać w specjalnej, ozdobnej kopercie idealnej na prezent wprost do swojej skrzynki pocztowej!

Bezpieczeństwo

Przejażdżka Nissanem GT-R na torze Poznań to emocjonująca atrakcja, która odbywa się w obecności wykwalifikowanej kadry instruktorów, którzy dbają o bezpieczeństwo uczestników. Przejazdy po torze poprzedza obowiązkowe szkolenie z zasad bezpieczeństwa i podstaw obsługi pojazdu. W trakcie przejażdżki uczestnikowi towarzyszy doświadczony instruktor, który z miejsca pasażera na bieżąco udziela wskazówek dotyczących jazdy i dba o pełne bezpieczeństwo na terenie toru.

Jak wygląda realizacja?

  • Voucher zachowuje ważność przez 365 dni od zakupu.
  • Wizytę na Torze Poznań należy rozpocząć od wizyty w biurze obsługi klienta w celu dokonania rejestracji.
  • Czas oczekiwania na przejażdżkę można umilić sobie obserwacją zmagań innych uczestników z trasą toru Poznań.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.