Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Nissan GT-R
  5. Jazda Nissan GT-R - Tor Łódź

Jazda Nissan GT-R - Tor Łódź

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00006110

Miejsce realizacji

Tor Łódź, Kiełmina 78, 95-010 Kiełmina

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej, płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B honorowane na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Nissan GT-R – Tor Łódź

Sprawdź swoje umiejętności szybkiej, technicznej jazdy, wyruszając na pełną adrenaliny przejażdżkę na miejscu kierowcy po pętli toru Łódź! Zobacz na własne oczy, co potrafi 485-konny, sportowy Nissan GT-R, który może rozpędzić się do prędkości przeszło 300 km/h, a sprint od 0 do 100 km/h zajmuje mu jedynie 3,7 sekundy!

Nissan GT-R

Jazda Nissanem GT-R to atrakcja, która z pewnością zapewni masę pozytywnych wrażeń, płynących z przejażdżki! Japoński supersamochód jest wyposażony w silnik V6 o pojemności 3.8 L i mocy maksymalnej na poziomie 485 koni mechanicznych! Nic więc dziwnego, że pojazd może poszczycić się naprawdę niesamowitymi osiągami. GTR przyspiesza do pierwszej “setki” na prędkościomierzu w ciągu zaledwie 3,7 sekundy, a maksymalnie może osiągnąć nawet do 311 km/h. Chcesz sprawdzić swoje umiejętności sportowej jazdy? Wybierz się na emocjonującą przejażdżkę Nissanem GT-R na torze Łódź!

Dane techniczne

Nissan GT-R

Pojemność silnika

3.8 L V6

Moc

485 KM

Przyspieszenie od 0 do 100 km/h

3,7 sekundy

Prędkość maksymalna

311 km/h

Tor Łódź

Tor Łódź to obiekt wyścigowy wyposażony w asfaltową nawierzchnię o pętli mierzącej 1050 metrów długości i około 8-12 metrów szerokości. Trasa składa się z długiej prostej o długości 200 m, która pozwala osiągnąć naprawdę wysokie prędkości oraz siedmiu technicznych zakrętów, które pozwolą Ci podszkolić technikę jazdy!

Voucher na prezent

Jazda Nissanem GT-R na torze Łódź to świetny pomysł na upominek dla każdego miłośnika sportowych samochodów oraz mocnych wrażeń! Zamów specjalnych voucher prezentowy, który możesz otrzymać w ozdobnej kopercie prezentowej wprost do swojej skrzynki pocztowej lub w wersji elektronicznej na swój adres e-mail!

Bezpieczeństwo

Przejażdżka Nissanem GT-R na torze Łódź to w pełni bezpieczna atrakcja, prowadzona na terenie profesjonalnego obiektu wyścigowego. Przejazdy po torze poprzedzone są odbyciem obowiązkowego instruktażu z zasad bezpieczeństwa i podstaw obsługi pojazdów. Podczas przejażdżki poza uczestnikiem w samochodzie znajduje się również instruktor, który z miejsca pasażera udziela wskazówek dotyczących techniki jazdy oraz dba o bezpieczeństwo na terenie obiektu.

Jak wygląda realizacja?

  • Voucher można wykorzystać w okresie ważności, czyli przez 365 dni od zakupu.
  • Odwiedziny na torze wyścigowym Łódź należy rozpocząć od dokonania rejestracji w biurze obsługi klienta.
  • Czas oczekiwania na przejażdżkę warto poświęcić na śledzenie zmagań innych uczestników z trasą toru Łódź.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.