Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Nissan GT-R
  5. Jazda Nissan GT-R - Tor Krzywa

Jazda Nissan GT-R - Tor Krzywa

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00006106

Miejsce realizacji

Tor Krzywa, Osła 1JA, 59-706 Osła

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej, płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B honorowane na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Nissan GT-R – Tor Krzywa – Wrocław

Zajmij miejsce kierowcy sportowego samochodu i zobacz na własne oczy, jakie emocje generuje przejażdżka po profesjonalnym torze wyścigowym Krzywa! W przypadku tej atrakcji możesz zasiąść za kierownicą japońskiego Nissana GT-R. Pojazd oferuje aż 485 KM mocy, płynącej z sześciocylindrowego silnika 3.8 L, wzmocnionego turbosprężarką.

Nissan GT-R

Jazda Nissanem GT-R to atrakcja, która zapewni ogromne emocje nie tylko miłośnikom motoryzacji! Wystarczy tylko zasiąść w fotelu kierowcy i uruchomić silnik, by zacząć odczuwać adrenalinę. 485-konna jednostka napędowa pozwala rozpędzić japoński supersamochód do pierwszej “setki” na prędkościomierzu w czasie 3,7 sekundy, a jego prędkość maksymalna sięga niebagatelnych 311 km/h! Masz ochotę, by zmierzyć się z wyzwaniem i sprawdzić własne umiejętności jazdy? Zakosztuj emocji, jakie oferuje szybka przejażdżka Nissanem GT-R na torze Krzywa – Wrocław!

Dane techniczne

Nissan GT-R

Pojemność silnika

3.8 L V6

Moc

485 KM

Przyspieszenie od 0 do 100 km/h

3,5 sekundy

Prędkość maksymalna

311 km/h

Tor Krzywa – Wrocław

Tor Krzywa to obiekt wyposażony w asfaltową nawierzchnię o pętli mierzącej 1800 metrów długości i od 8 do 16 metrów szerokości. Trasa składa się z wielu technicznych zakrętów, a najdłuższy prosty odcinek liczy 100 metrów. Dzięki temu, wrocławski tor przypadnie do gustu nie tylko miłośnikom wysokich prędkości, ale także osobom, które chcą doskonalić technikę jazdy w zakrętach!

Voucher na prezent

Jazda Nissanem GT-R na torze Krzywa może stanowić doskonały pomysł na upominek dla bliskiej osoby, która lubi poczucie adrenaliny! Wybierz voucher prezentowy, który błyskawicznie otrzymasz w wersji elektronicznej na swój adres e-mail. Jeżeli jednak wybierzesz formę papierową, zostanie on dostarczony w specjalnej, ozdobnej kopercie prezentowej wprost do skrzynki pocztowej!

Bezpieczeństwo

Przejażdżka Nissanem GT-R na torze Krzywa – Wrocław to atrakcja, która odbywa się przy zachowaniu wszelkich norm i zasad bezpieczeństwa. Przed rozpoczęciem przejazdu po torze, uczestnicy przechodzą obowiązkowe szkolenie z zasad bezpieczeństwa i podstaw obsługi pojazdów. W trakcie przejażdżki uczestnikowi towarzyszy wykwalifikowany instruktor, który udziela wskazówek dotyczących techniki jazdy i dba o bezpieczeństwo.

Jak wygląda realizacja?

  • Voucher zachowuje ważność przez 365 dni od zakupu.
  • Odwiedziny na torze wyścigowym Krzywa – Wrocław uczestnik powinien rozpocząć od rejestracji w biurze obsługi.
  • Czas oczekiwania na przejażdżkę można umilić sobie obserwacją zmagań innych uczestników z trasą toru Krzywa.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.