Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Nissan GT-R
  5. Jazda Nissan GT-R - Tor Kraków

Jazda Nissan GT-R - Tor Kraków

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00006102

Miejsce realizacji

Moto Park Kraków, Rzepakowa 4 R, 31-989 Kraków

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej, płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B honorowane na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Nissan GT-R – Tor Kraków

Sprawdź na własnej skórze, jakie emocje towarzyszą przejażdżce prawdziwym, sportowym samochodem po profesjonalnym torze wyścigowym! Zajmij miejsce kierowcy sportowego Nissana GT-R i ruszaj na przejazd, by przetestować osiągi 485-konnego pojazdu!

Nissan GT-R

Jazda Nissanem GT-R to atrakcja, która zaskarbi serce każdego miłośnika sportowych samochodów! Japoński pojazd jest wyposażony w turbodoładowaną jednostkę napędową 3.8 L V6 o mocy 485 KM! Dzięki niej auto rozpędza się do 100 km/h w czasie 3,7 sekundy, a jego prędkość maksymalna to aż 311 km/h. Chcesz poczuć na własnej skórze, jakie odczucia towarzyszą przejażdżce po profesjonalnym torze wyścigowym? Wybierz się na przejażdżkę Nissanem GT-R na torze Kraków!

Dane techniczne

Nissan GT-R

Pojemność silnika

3.8 L V6

Moc

485 KM

Przyspieszenie od 0 do 100 km/h

3,7 sekundy

Prędkość maksymalna

311 km/h

Tor Kraków

Tor Kraków jest wyposażony w asfaltową nawierzchnię liczącej 1500 metrów długości. Trasa składa się z technicznych zakrętów oraz długiego, 200-metrowego, prostego odcinka drogi. Różnorodność sprawia, że krakowski obiekt zadowoli każdego, kto poszukuje adrenaliny z szybkiej jazdy sportowym samochodem!

Voucher na prezent

Rozglądasz się za upominkiem dla drugiej połówki, członka rodziny czy przyjaciela? Jazda Nissanem GT-R na torze Kraków to pomysł na prezent, który z pewnością zaskoczy obdarowanego! Już teraz możesz zakupić voucher prezentowy, który zachowuje ważność przez 365 dni. Voucher może zostać dostarczony pod Twój adres zapakowany w specjalną kopertę, idealną na prezent!

Bezpieczeństwo

Przejażdżka Nissan GT-R na torze Kraków jest atrakcją, która odbywa się na profesjonalnym torze, w obecności wykwalifikowanej kadry instruktorów, którzy dbają o bezpieczeństwo podczas przejazdów. Przed wyruszeniem na tor uczestnicy przechodzą obowiązkowe szkolenie z zasad bezpieczeństwa i podstaw obsługi pojazdów. Kierowca znajduje się w samochodzie wraz z instruktorem, który z miejsca pasażera dba o bezpieczeństwo oraz udziela wskazówek dotyczących jazdy.

Jak wygląda realizacja?

  • Ważność vouchera to 365 dni od zakupu.
  • Wizytę na Torze Kraków należy zacząć od dokonania rejestracji w biurze obsługi.
  • Oczekiwanie na przejażdżkę należy spędzić w bezpiecznym miejscu, na przykład obserwując przejazdy innych uczestników na torze Kraków.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.