Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Nissan GT-R
  5. Jazda Nissan GT-R - Tor Jastrząb

Jazda Nissan GT-R - Tor Jastrząb

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00006098

Miejsce realizacji

Tor Jastrząb, Czerwienica 1/1, 26-502 Jastrząb

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej, płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B honorowane na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Nissan GT-R – Tor Jastrząb – Radom

Wypróbuj możliwości sportowego Nissana GT-R, wybierając się na pełną niezapomnianych przeżyć przejażdżkę na torze wyścigowym Jastrząb! Zobacz, jak poradzisz sobie za kierownicą japońskiego samochodu, który generuje 485 KM mocy maksymalnej, płynącej z turbodoładowanego silnika V6 o pojemności 3.8 L!

Nissan GT-R

Jazda Nissanem GT-R zapewni moc atrakcji każdemu, kto uwielbia poczucie adrenaliny! Zajmij miejsce w fotelu kierowcy i uruchom turbodoładowany silnik. Wyczynowa jednostka napędowa o pojemności 3.8 L V6 generuje 485 KM mocy i pozwala rozpędzić japoński pojazd od 0 do 100 km/h w zaledwie 3,7 sekundy, a jego prędkość maksymalna to imponujące 311 km/h! Masz ochotę, by przeżyć niezapomniane emocje, testując osiągi sportowego samochodu? Zobacz na własne oczy, jakie odczucia oferuje przejażdżka Nissanem GT-R na torze Jastrząb – Radom!

Dane techniczne

Nissan GT-R

Pojemność silnika

3.8 L V6

Moc

485 KM

Przyspieszenie od 0 do 100 km/h

3,5 sekundy

Prędkość maksymalna

311 km/h

Tor Jastrząb – Radom

Tor Jastrząb to profesjonalny obiekt znajdujący się w odległości około 30 kilometrów od Radomia. Tor jest wyposażony w asfaltową nawierzchnię o pętli mierzącej 2400 metrów długości. Trasa toru składa się z kilku prostych odcinków, które pozwalają na emocjonującą jazdę z naprawdę wysokimi prędkościami. Dodatkowo obiekt wzbogacają liczne zakręty, na których można poćwiczyć umiejętności jazdy technicznej.

Voucher na prezent

Jazda Nissanem GT-R na torze Jastrząb to świetny pomysł na nietuzinkowy upominek! Wybierz voucher prezentowy, a otrzymasz go błyskawicznie na swój adres e-mail lub zdecyduj się na tradycyjną, papierową wersję, która zostanie dostarczona wprost do skrzynki pocztowej w specjalnej, ozdobnej kopercie prezentowej!

Bezpieczeństwo

Przejażdżka Nissanem GT-R na torze Jastrząb – Radom to atrakcja, która odbywa się przy zachowaniu wszelkich norm i zasad bezpieczeństwa na terenie profesjonalnego obiektu wyścigowego. Przed wyjazdem na przejażdżkę po torze, uczestnicy odbywają krótkie, lecz obowiązkowe szkolenie z zasad bezpieczeństwa i podstaw obsługi pojazdów. W trakcie przejażdżki wraz z uczestnikiem w samochodzie znajduje się wykwalifikowany instruktor, który z miejsca pasażera dba o bezpieczeństwo na torze oraz udziela wskazówek korygujących przejazd po pętli toru.

Jak wygląda realizacja?

  • Voucher jest ważny przez 365 dni od zakupu. Po upływie tego terminu skorzystanie z atrakcji nie będzie możliwe.
  • Odwiedzając tor wyścigowy Jastrząb – Radom należy udać się do biura obsługi w celu dokonania rejestracji uczestnika.
  • Czas oczekiwania na przejażdżkę należy spędzić w bezpiecznym miejscu, na przykład skupiając się obserwacji przejazdów innych uczestników po trasie toru Jastrząb.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.