Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda samochodami rajdowymi
  4. Jazda Mitsubishi Lancer EVO X
  5. Jazda Mitsubishi Lancer EVO X - Tor Poznań

Jazda Mitsubishi Lancer EVO X - Tor Poznań

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00005876

Miejsce realizacji

Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3-2, 62-081 Przeźmierowo

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Mitsubishi Lancer EVO X po torze w Poznaniu

Osoby, które nie miały wcześniej możliwości spełnienia swoich motoryzacyjnych marzeń, z pewnością ucieszą się z vouchera podarunkowego. Może on być na przykład na jazdę Mitsubishi Lancer EVO X na torze Poznań pętla główna.  Obdarowana takim prezentem osoba voucher może zrealizować w wybranym przez siebie, dogodnym terminie. Nie jest wyłącznie sam przejazd samochodem wyścigowym, ale także okazja obcowania ze sportowymi pojazdami i spędzenia całego dnia w niesamowitej atmosferze.

Mitsubishi Lancer EVO X

Przejazd odbędzie się legendarnym Mitsubishi Lancer EVO X. Jest to samochód dostosowany idealnie do wymagań toru. Jego konstrukcja sprawia, że ma on doskonałą przyczepność do podłoża. Maksymalna prędkość 250 kilometrów na godzinę pozwala poczuć “wiatr we włosach”. Japońska konstrukcja przez wielu znawców jest uznawana za wzór pojazdów tej klasy.

Parametry techniczne

Dane techniczne

Mitsubishi Lancer Evo X

Prędkość max

250 km/h

Silnik

2.0 l

Przyśpieszenie do 100 km/h

5.7 sekundy

Moc

295 KM

Tor Poznań pętla główna

Tor w Poznaniu wyróżnia się z naszej oferty pod wieloma względami. Przede wszystkim jest to najdłuższy tego typu obiekt w Polsce. Ma długość aż 4083 metrów i szerokość 12 metrów. Najdłuższa prosta liczy 560 metrów i pozwala na rozpędzenie się w celu przetestowania możliwości samochodu. Dodatkowo 14 zakrętów daje pojęcie o technice panowania nad samochodem wyścigowym. Słowem leżący 9 kilometrów od Poznania tor to idealny wybór dla fanów motoryzacji i dla osób, którym zależy na wyjątkowym prezencie.

Voucher na prezent

Lubisz dawać prezenty, ale nie lubisz zamieszania z nimi związanego? Kupując voucher, możesz zamówić jego wersję prezentową. Oznacza to, że zostanie on wysłany w eleganckiej, czarnej kopercie. Inną opcją jest także torebka prezentowa z logiem Go Racing.

Bezpieczeństwo

Motoryzacyjne emocje to jedno, ale nie można pozwolić, aby życie lub zdrowie uczestników eventu było zagrożone. Z tego powodu jazda Mitsubishi Lancer EVO X na torze Poznań pętla główna obwarowana jest szeregiem zasad. Każdy uczestnik przechodzi wstępne przeszkolenie. Kierowcy są puszczani na tor pojedynczo, więc nie ma ryzyka kolizji. Towarzyszy im doświadczony instruktor. Sama infrastruktura toru została przemyślana w taki sposób, by zminimalizować ryzyko wypadku. W czasie eventów motoryzacyjnych nad przebiegiem czuwa obsługa, dbająca również o jakość nawierzchni.

Jak wygląda realizacja?

Wybierz termin realizacji vouchera, który ci najbardziej odpowiada. Zgłoś się do obsługi toru, która wyznacza kolejność przejazdów. W międzyczasie masz możliwość oglądania zmagań innych uczestników i podziwiania z bliska pojazdów, które do tej pory widywałeś jedynie na zdjęciach i filmach.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.