Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda samochodami rajdowymi
  4. Jazda Mitsubishi Lancer EVO X
  5. Jazda Mitsubishi Lancer EVO X - Tor Modlin

Jazda Mitsubishi Lancer EVO X - Tor Modlin

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00005875

Miejsce realizacji

Tor Modlin, Generała Wiktora Thommee 1B, 05-102 Nowy Dwór Mazowiecki

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Mitsubishi Lancer EVO X po torze Modlin

Tor Modlin w pobliżu Warszawy to miejsce, w którym można zrealizować swoje marzenie o przejażdżce szybkim samochodem wyścigowym. W bezpiecznych warunkach, pod okiem instruktora możesz przekonać się, że także osoba nieczująca się za kółkiem bardzo pewnie może doświadczyć niesamowitych emocji. Przejazd z dużą szybkością, ostre miraże i technika panowania nad pojazdem - o tym wszystkim przekonasz się podczas jazdy Mitsubishi Lancer EVO X na torze Modlin - Warszawa. To wszystko możliwe jest po wykupieniu naszego vouchera dla siebie albo dla kogoś.

Mitsubishi Lancer EVO X

Jeżeli nie wiesz wiele o świecie motoryzacji, szczególnie w wydaniu sportowym, to Mitsubishi Lancer EVO X jest samochodem znanym od wielu lat. Jego najnowsza edycja powstała w 2007 roku. Zadziorne nadwozie z przodu było wzorowane na elementach konstrukcyjnych samolotu F-16.  Rozpędzisz się w nim do maksymalnie 250 kilometrów na godzinę. Prędkość 100 kilometrów na godzinę osiągniesz w zaledwie 5.7 sekundy.

Parametry techniczne

Dane techniczne

Mitsubishi Lancer Evo X

Prędkość max

250 km/h

Silnik

2.0 l

Przyśpieszenie do 100 km/h

5.7 sekundy

Moc

295 KM

Tor Modlin

W okolicach Warszawy jest oczywiście najwięcej różnego rodzaju torów wyścigowych. Jednym z bardziej znanych jest ten w Modlinie, w pobliżu portu lotniczego. Ma długość 1200 metrów, a szerokość 16 metrów. Najdłuższa prosta, stworzona do sprawdzania możliwości samochodów, ma 220 metrów długości. W jego skład wchodzą dwa tory: szkoleniowy oraz sportowo-treningowy. Trasa przejazdu jest dopasowywana do umiejętności kierowcy. Całość otaczają malownicze lasy, dlatego jazda jest tym przyjemniejsza.

Voucher na prezent

Po wybraniu liczby okrążeń i zakupieniu przejazdu wybranym samochodem na konkretnym torze, voucher otrzymasz na swój adres poczty elektronicznej. Możesz go również zamówić w formie papierowej. Za sprawą dołączonej do niego estetycznej koperty, taki podarunek od razu nadaje się do włożenia pod choinkę albo do osobistego wręczenia.

Bezpieczeństwo

Nie trzeba obawiać się kwestii bezpieczeństwa w trakcie realizacji vouchera. Są one priorytetem dla obsługi. Po każdym przejeździe tor jest czyszczony na przykład z drobnych kamieni, które mogłyby spowodować poślizg. Przed przejazdem każdy uczestnik jest również zapoznawany z zasadami bezpiecznego kierowania.. Nad całością czuwa doświadczony instruktor, siedzący na fotelu pasażera.

Jak wygląda realizacja?

Jazda Mitsubishi Lancer EVO X na torze Modlin - Warszawa odbywa się w wybrany przez ciebie dzień. Po przyjeździe na miejsce udaj się do biura toru, gdzie voucher zostanie zarejestrowany i ustalona zostanie kolejność przejazdów. W oczekiwaniu na swoją kolej możesz podziwiać innych kierowców za kółkiem różnorodnych pojazdów i jeszcze bardziej poczuć motoryzacyjnego ducha.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.