Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda samochodami rajdowymi
  4. Jazda Mitsubishi Lancer EVO X
  5. Jazda Mitsubishi Lancer EVO X - Tor Bednary

Jazda Mitsubishi Lancer EVO X - Tor Bednary

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00005848

Miejsce realizacji

Bednary Driving City, Bednary 17, 62-010 Bednary

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Mitsubishi Lancer EVO X na torze Bednary - Gniezno

Wyjątkowe okazje nierzadko wymagają specjalnej oprawy. Taką z pewnością jest przejażdżka sportowym samochodem wyścigowym po profesjonalnie przygotowanym torze. Mitsubishi Lancer EVO X to supersamochód, który zaspokoi potrzeby nawet największych fanów motoryzacji i dużych prędkości.

Mitsubishi Lancer EVO X

Mitsubishi Lancer EVO X to samochód osobowy o niewielkich gabarytach, ale ogromnej sile drzemiącej pod jego maską. Prędkość maksymalna 250 kilometrów na godzinę zszokuje nawet osoby, które mają już spore doświadczenie za kółkiem. Wszystko to w pojeździe, którego przód nadwozia wzorowany był na kultowych samolotach F16. To musi rozpalić emocje.

Parametry techniczne

Dane techniczne

Mitsubishi Lancer Evo X

Prędkość max

250 km/h

Silnik

2.0 l

Przyśpieszenie do 100 km/h

5.7 sekundy

Moc

295 KM

Tor Bednary - Gniezno

Profesjonalny betonowy tor w Bednarach ma długość aż 2500 metrów. Dzięki temu pozwoli w pełni poczuć i wykorzystać możliwości maszyny. Nie lada gratką jest fakt, że obiekt ten jest jednym z najbardziej nowoczesnych w całej Europie. Zajmuje miejsce po dawnym lotnisku wojskowym. Bliski dojazd do niego mają wszyscy mieszkańcy Wielkopolski, w tym Poznania.

Voucher na prezent

Nie lubisz pakowania prezentów? Kupując voucher, otrzymasz go w formie papierowej w estetycznej kopercie, którą można podarować od razu.

Bezpieczeństwo

Nie musisz obawiać się o kwestie bezpieczeństwa, ponieważ cała impreza odbywa się na zamkniętym torze. Dodatkowo uczestnicy przechodzą przeszkolenie, a na miejscu pasażera cały czas przebywa instruktor, który udziela wskazówek. Wszystko po to, byś myślał jedynie o frajdzie płynącej z jazdy.

Jak wygląda realizacja?

Wybierz dogodny dla siebie termin i udaj się z voucherem na tor. Tam zostanie on zarejestrowany. Następnie poczekaj przy samochodzie na swoją kolej. Jest to impreza całodzienna, a więc nie zabraknie na niej motoryzacyjnych emocji również w trakcie oczekiwania na swój przejazd.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.