Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda Maserati GT S - Tor Poznań karting

Jazda Maserati GT S - Tor Poznań karting

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00005815

Miejsce realizacji

Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3-2, 62-081 Przeźmierowo

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Maserati GT S - Tor Poznań karting

Ruszaj na przejażdżkę sportowym Maserati GT S po pętli kartingowej toru Poznań! Sprawdź osiągi włoskiego samochodu, który według danych katalogowych przyspiesza od 0 do 100 km/h w 4,7 sekundy, a jego prędkość maksymalna sięga 300 km/h!

Maserati GT S

Jazda Maserati GranTurismo MC Stradale na trasie pętli kartingowej toru Poznań to atrakcja, która dostarczy Ci mnóstwa adrenaliny, ale także pozwoli doskonalić umiejętności jazdy technicznej podczas przejazdu po szybkim i bardzo wymagającym okrążeniu toru! Maserati GT S jest wyposażony w silnik V8 o pojemności 4.7 L, który oferuje moc 460 KM. Pojazd może rozpędzić się do prędkości przeszło 300 km/h, a przyspieszenie od 0 do 100 km/h zajmuje mu jedynie 4,7 sekundy!

Dane techniczne

Maserati GT S

Pojemność silnika

4.7 L V8

Moc

460 KM

Przyspieszenie od 0 do 100 km/h

4,7 sekundy

Prędkość maksymalna

300 km/h

Tor Poznań karting

Tor Poznań to jeden z najpopularniejszych obiektów tego typu na terenie Polski, który każdego roku gości liczne wydarzenia sportowe. Pętla kartingowa toru jest wyposażona w nowoczesną, bezpieczną nawierzchnię asfaltową. Okrążenie toru mierzy 1500 metrów, a szerokość trasy wynosi 12 metrów.

Voucher na prezent

Jazda Maserati GT S na kartingowej części toru wyścigowego Poznań to nietuzinkowy pomysł na upominek dla każdego fana motoryzacji. Zamów specjalny voucher prezentowy, który pozwoli obdarowanemu poczuć niezapomniane emocje płynące z szybkiej jazdy. Wspomniany voucher możesz otrzymać na swój adres e-mail (w formie elektronicznej) bądź pod swój adres domowy (w przypadku wersji papierowej). Voucher jest ważny przez 365 dni od zakupu.

Bezpieczeństwo

Przejażdżka Maserati GT S na torze kartingowym Poznań to pełna niezapomnianych przeżyć atrakcja, która jest w pełni bezpieczna. Przed rozpoczęciem przejażdżki odbędziesz krótkie szkolenie, podczas którego zapoznasz się z zasadami bezpieczeństwa oraz obsługi pojazdów. W czasie przejażdżki w samochodzie będzie znajdować się wykwalifikowany instruktor jazdy, który udzieli Ci porad odnośnie jazdy oraz zadba o bezpieczeństwo Twoje i innych uczestników ruchu!

Jak wygląda realizacja?

  • Odwiedź tor wyścigowy Poznań i dokonaj rejestracji w biurze obsługi na terenie obiektu w celu dokonania rejestracji jako uczestnik.
  • Oczekując na swoją kolej przejazdu, możesz obserwować przejażdżki innych uczestników po torze, pozostając w bezpiecznym miejscu.
  • Voucher możesz wykorzystać przed upływem 365 dni od daty zakupu.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.