Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Maserati GT S
  5. Jazda Maserati GT S - Tor Silesia Ring karting

Jazda Maserati GT S - Tor Silesia Ring karting

Miejsce realizacji

Tor Silesia Ring, Lotnicza 5-7, 47-325 Kamień Śląski

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Maserati GT S - Tor Silesia Ring karting

Zajmij miejsce kierowcy włoskiego supersamochodu Maserati GT S, ruszając na emocjonującą przejażdżkę po pętli kartingowej toru Silesia Ring. Sprawdź, jak 460-konny pojazd sprawdzi się na wymagającej trasie śląskiego obiektu i przetestuj swoje umiejętności technicznej jazdy, efektywnie pokonując liczne zakręty!

Maserati GT S

Jazda Maserati GranTurismo MC Stradale to marzenie większości miłośników motoryzacji. Teraz masz okazję, by zająć miejsce na fotelu kierowcy i wypróbować możliwości sportowego pojazdu ruszając na przejażdżkę po pętli kartingowej toru wyścigowego Silesia Ring. Samochód napędza silnik 4.7 L V8, który słynie z pięknego, głębokiego brzmienia. Maserati udostępnia kierowcy imponującą moc 460 KM i rozpędza się od 0 do 100 km/h w przeciągu 4,7 sekundy, a jego prędkość maksymalna to aż 300 km/h!

Dane techniczne

Maserati GT S

Pojemność silnika

4.7 L V8

Moc

460 KM

Przyspieszenie od 0 do 100 km/h

4,7 sekundy

Prędkość maksymalna

300 km/h

Tor Silesia Ring kartingowy

Tor kartingowy Silesia Ring to wyodrębniona część śląskiego toru. Obiekt posiada asfaltową nawierzchnię, a długość okrążenia to 1500 metrów. Trasa pętli toru składa się z kilku prostych odcinków oraz wielu zakrętów, które przypadną do gustu każdemu miłośnikowi szybkiej jazdy!  

Voucher na prezent

Jazda Maserati GT S na torze wyścigowym Silesia Ring może być świetnym upominkiem dla każdego, kto pragnie prawdziwych, niezapomnianych wrażeń. Voucher prezentowy możesz zakupić za pośrednictwem strony internetowej, decydując czy wolisz otrzymać dokument w formie elektronicznej, czy też w wersji papierowej, zapakowany w ozdobną, prezentową kopertę! Voucher traci ważność po upływie 365 dni od daty zakupu.

Bezpieczeństwo

Przejażdżka Maserati GT S na pętli kartingowej toru Silesia Ring to bezpieczna atrakcja, przeprowadzana na terenie profesjonalnego obiektu wyścigowego. Przejażdżkę poprzedza krótkie, obowiązkowe szkolenie z zasad bezpieczeństwa i podstaw obsługi pojazdów. W trakcie przejażdżki uczestnikowi towarzyszy instruktor, który z miejsca pasażera udziela wskazówek dotyczących stylu jazdy i dba o bezpieczeństwo wszystkich uczestników wydarzenia.

Jak wygląda realizacja?

  • Po dotarciu na tor Silesia Ring dokonaj rejestracji, odwiedzając biuro obsługi klienta.
  • Czas oczekiwania na swoją kolej przejażdżki możesz umilić sobie śledzeniem przejazdów innych uczestników po pętli kartingowej śląskiego toru.
  • Voucher ulega przedawnieniu po upływie 365 dni od zakupu.
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: