Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Lamborghini Huracan
  5. Jazda Lamborghini Huracan - Tor Toruń

Jazda Lamborghini Huracan - Tor Toruń

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00005770

Miejsce realizacji

Moto Park Toruń, ul. Łukasiewicza 66, Toruń

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Lamborghini Huracan  Tor Toruń

Przejażdżka za kierownicą prawdziwego supersamochodu to nie lada atrakcja, która zainteresuje każdego, kto kocha motoryzację! Jeżeli zaliczasz się do tego grona, pozostań na tej stronie i skorzystaj z okazji, by zająć miejsce kierowcy superszybkiego Lamborghini Huracan LP610-4 podczas pełnego niezapomnianych przeżyć przejazdu po profesjonalnym torze Toruń!

Lamborghini Huracan

Jazda Lamborghini Huracan to atrakcja, która pozostaje w pamięci na długie lata. Mocarna jednostka napędowa V10 o pojemności 5.2 L i mocy 610 KM, która drzemie pod maską włoskiego supersamochodu to generator niesamowitej frajdy z jazdy. Włoski pojazd rozpędza się do 100 km/h w nieco ponad 3 sekundy, a jego prędkość maksymalna to niebagatelne 325 km/h! Masz ochotę sprawdzić jego osiągi podczas szybkiego przejazdu po torze Toruń? Zasiądź za kierownicą, wciśnij gaz i czerp radość z jazdy!

Dane techniczne

Lamborghini Huracan

Pojemność silnika

5.2 L V10

Moc

610 KM

Przyspieszenie od 0 do 100 km/h

3,2 sekundy

Prędkość maksymalna

325 km/h

Tor Toruń

Tor Toruń to nowoczesny obiekt wyścigowy, ulokowany w odległości około 8 kilometrów od centrum miasta Mikołaja Kopernika. Tor wyposażony jest w betonową nawierzchnię o pętli mierzącej 1050 metrów długości i 12 metrów szerokości, na które składają się proste odcinki, pozwalające na osiągnięcie wyższych prędkości oraz liczne zakręty, które wymagają technicznej jazdy.

Voucher na prezent

Jazda Lamborghini Huracan na Torze Toruń to świetny pomysł na prezent dla koleżanki, kolegi, albo drugiej połówki. Emocjonująca przejażdżka pozwala poczuć się jak profesjonalny kierowca wyścigowy. Duża moc, świetne właściwości jezdne i cały tor do dyspozycji… Ruszaj jak najszybciej, voucher na prezent zachowuje ważność przez 365 dni!

Bezpieczeństwo

Przejażdżka Lamborghini Huracan na Torze Toruń to w pełni bezpieczna atrakcja, która odbywa się na profesjonalnym, zamkniętym dla osób nieupoważnionych obiekcie wyścigowym. Przejazd za kierownicą supersamochodu poprzedza krótkie, obowiązkowe szkolenie z zasad bezpieczeństwa i podstaw obsługi pojazdów. W czasie przebywania na torze poza uczestnikiem w samochodzie znajduje się instruktor jazdy, który na bieżąco koryguje ewentualne błędy kierowcy i dba o bezpieczeństwo na terenie obiektu.

Jak wygląda realizacja?

  • Odwiedzając Tor Toruń, kieruj się do biura obsługi klienta w celu dokonania rejestracji uczestnika.
  • Oczekiwanie na przejazd powinno odbywać się w bezpiecznym miejscu, zlokalizowanym na uboczu.
  • W trakcie oczekiwania uczestnicy śledzą przejazdy innych kierowców, obserwując przebieg trasy toru.
  • Pamiętaj, że voucher zachowuje ważność przez 365 dni od daty zakupu.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.