1. Go-Racing
  2. Oferta
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Lamborghini Huracan
  5. Jazda Lamborghini Huracan - Tor Jastrząb

Jazda Lamborghini Huracan - Tor Jastrząb

Miejsce realizacji

Tor Jastrząb, Czerwienica 1/1, 26-502 Jastrząb

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

#Miro 13-06-2024

to był na prawdę prezent marzeń, to lambo jest mega, cała reszta może mu koła czyścić, mój ideał samochodu!!!!!!!!!!!

#Janek 92 06-06-2024

Polecam wszystkim Huracana różnica między Galardo a nim jest olbrzymia. Do dziś na myśl o jeździe mam gęsią skórkę. Prezent trafiony w 10 :)

Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Lamborghini Huracan  Tor Jastrząb  Radom

Uwielbiasz szybkie samochody? A może po prostu chcesz poczuć niezapomniane emocje, spędzając sympatyczny dzień na torze wyścigowym? Przejażdżka za kierownicą włoskiego Lamborghini Huracan LP610-4 to atrakcja, która z pewnością Cię nie zawiedzie! Przetestuj osiągi kultowego supersamochodu podczas przejazdu po torze Jastrząb!

Lamborghini Huracan

Włoska marka od dziesiątek lat słynie z produkcji niesamowitych, prawdziwie wyścigowych samochodów. Właśnie to sprawia, że jazda Lamborghini Huracan jest marzeniem niemal każdego, kto pasjonuje się motoryzacją. Samochód przyciąga wzrok dynamiczną, agresywną sylwetką nadwozia, lecz to, co czyni go wyjątkowym to układ napędowy. Pojazd wyposażono w jednostkę napędową o pojemności 5.2 L i mocy 610 koni mechanicznych! Takie parametry silnika sprawiają, że przejażdżka Lamborghini wywołuje ogromne emocje u każdego, kto zasiądzie za kierownicą włoskiego supersamochodu! Huracan może rozpędzić się do prędkości 325 km/h, nic więc dziwnego, że sprint do 100 km/h zajmuje mu zaledwie 3,2 sekundy!

Dane techniczne

Lamborghini Huracan

Pojemność silnika

5.2 L V10

Moc

610 KM

Przyspieszenie od 0 do 100 km/h

3,2 sekundy

Prędkość maksymalna

325 km/h

Tor Jastrząb - Radom

Umiejscowiony w odległości około 30 kilometrów od Radomia Tor Jastrząb to obiekt wyposażony w nawierzchnię asfaltową o pętli długości 2400 metrów. Trasa toru składa się z prostych, bardzo szybkich odcinków, oraz licznych, technicznych zakrętów. Tor Jastrząb posiada również pojemne trybuny oraz system oświetlenia, umożliwiający jazdę również wieczorem czy podczas gorszej pogody.

Voucher na prezent

Jazda Lamborghini Huracan to prezent, który ucieszy każdego miłośnika mocnych wrażeń! Voucher na prezent jest więc idealnym pomysłem na upominek z okazji urodzin, imienin, albo wręczony tak po prostu, bez okazji. Decydując się na zakup vouchera prezentowego, możesz wybrać wersję elektroniczną lub papierową, w przypadku której upominek otrzymasz zapakowany w ozdobną kopertę!

Bezpieczeństwo

Przejażdżka Lamborghini Huracan na Torze Jastrząb to atrakcja, którą można śmiało uznać za w pełni bezpieczną. Przejazdy po torze odbywają się na profesjonalnym obiekcie wyścigowym Jastrząb, który spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa. Przed wyjazdem na pętle toru, uczestnicy przechodzą krótkie szkolenie, podczas którego poznają zasady bezpieczeństwa, jak również podstawy obsługi pojazdów. W trakcie przejażdżki po torze uczestnikowi towarzyszy wykwalifikowany instruktor, który udziela wskazówek dotyczących jazdy oraz dba o bezpieczeństwo uczestników ruchu.

Jak wygląda realizacja?

  • Voucher należy wykorzystać w terminie maksymalnie 365 dni od daty zakupu.
  • Odwiedzając Tor Jastrząb - Radom złóż wizytę (wraz z voucherem) w biurze obsługi i zarejestruj się.
  • Uczestnicy oczekują na swoją kolej przejazdu w bezpiecznym miejscu, wskazanym przez obsługę toru, na przykład w pobliżu zaparkowanych samochodów.
  • Podczas oczekiwania uczestnicy mogą śledzić zmagania innych uczestników z pętlą toru.
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: