Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Lamborghini Huracan
  5. Jazda Lamborghini Huracan - Tor Bednary

Jazda Lamborghini Huracan - Tor Bednary

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00005715

Miejsce realizacji

Bednary Driving City, Bednary 17, 62-010 Bednary

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Lamborghini Huracan  Tor Bednary  Gniezno

Każdy od czasu do czasu potrzebuje pozytywnych emocji i niezapomnianych wrażeń, prawda? Podaruj sobie pełną przeżyć przejażdżkę za kierownicą prawdziwego, włoskiego supersamochodu, który rozpędza się od 0 do 100 km/h szybciej, niż zdążysz wymówić jego pełną nazwę! 610-konne Lamborghini Huracan oczekuje na Ciebie na torze wyścigowym Bednary - Gniezno!

Lamborghini Huracan

Jazda Lamborghini Huracan to marzenie milionów ludzi na całym świecie. Dynamiczna, agresywna stylistyka nadwozia przyciąga wzrok niemal każdego, wliczając do tego grona osoby, które z pasją do motoryzacji nie mają totalnie nic wspólnego. Prawdziwa magia dzieje się dopiero po uruchomieniu silnika… Włoski supersamochód napędzany jest przez jednostkę napędową V10 o pojemności ponad 5 litrów, która generuje równie imponującą moc 610 KM! Dzięki temu przejażdżka Lamborghini to mnóstwo niesamowitych emocji płynących z szybkiej jazdy! Huracan przyspiesza od 0 do 100 km/h w zaledwie 3,2 sekundy, a jego prędkość maksymalna to 325 km/h. Stały napęd na cztery koła oraz bardzo precyzyjny układ kierowniczy sprawiają, że Lamborghini Huracan to prawdziwy samochód wyścigowy!

Dane techniczne

Lamborghini Huracan

Pojemność silnika

5.2 L V10

Moc

610 KM

Przyspieszenie od 0 do 100 km/h

3,2 sekundy

Prędkość maksymalna

325 km/h

Tor Bednary - Gniezno

Umiejscowiony w odległości około 35 kilometrów od centrum Poznania Tor Bednary powstał na płycie dawnego lotniska wojskowego. Obiekt posiada betonową nawierzchnię, a okrążenie toru mierzy około 2500 metrów długości i 12 metrów szerokości. Fanów dużych prędkości z pewnością zadowolą długie, proste odcinki, najdłuższy z nich mierzy aż 500 metrów, ale spokojnie, tor oferuje również kilka ciekawych, technicznych zakrętów! Miłośnicy rywalizacji mogą powalczyć o rekord toru. Obiekt wyposażono w system fotokomórek, które mierzą czas przejazdu z dokładnością do 0,01 sekundy!

Voucher na prezent

Jazda Lamborghini Huracan na Torze Bednary to doskonały pomysł na upominek dla kogoś, kto uwielbia emocje. Już teraz możesz zdecydować się na zakup vouchera prezentowego dla niej lub dla niego, nie martwiąc się o dokładną datę jego realizacji! Voucher zachowuje bowiem ważność przez dokładnie 365 dni od daty zakupu.

Bezpieczeństwo

Przejażdżka Lamborghini Huracan na Torze Bednary nie charakteryzuje się ryzykiem niebezpieczeństwa. Przejazdy organizowane są na terenie profesjonalnego obiektu wyścigowego pod okiem wykwalifikowanych instruktorów jazdy. Przed zajęciem miejsca za kierownicą, uczestnicy zapoznają się z zasadami bezpieczeństwa oraz podstawami obsługi pojazdów podczas krótkiego szkolenia.

Jak wygląda realizacja?

  • Zakupiony voucher zachowuje ważność przez 365 dni od daty jego zakupu.
  • Rozpoczynając wizytę na Torze Bednary, udaj się do biura obsługi w celu dokonania rejestracji.
  • Czas oczekiwania na swoją kolej przejażdżki najlepiej spędzić w bezpiecznym miejscu, które może wskazać obsługa toru.
  • Czekając na przejazd, uczestnicy mogą obserwować zmagania innych kierowców z trasą toru, jednocześnie ucząc się układu odcinków prostych i zakrętów.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.