Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Ford Mustang
  5. Jazda Ford Mustang - Tor Kraków

Jazda Ford Mustang - Tor Kraków

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00006041

Miejsce realizacji

Moto Park Kraków, Rzepakowa 4 R, 31-989 Kraków

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski. W przejeździe jako pasażer minimalny wymagany wzrost to 150 cm.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Mustangiem GT na torze w Krakowie

Nie każdy ma okazję sprawdzić się za kierownicą sportowego samochodu, chociaż niewątpliwie jest to marzenie wielu osób. Pomagamy je spełnić, a tym razem nasza oferta obejmuje przejazd wyjątkowym pojazdem. Jazda Mustangiem GT na torze w Krakowie jest bardzo ekscytująca, także za sprawą opieki najbardziej doświadczonych instruktorów, którzy zdradzą wiele sekretów ekstremalnego prowadzenia pojazdów.

Mustang GT

Mustang GT to wyjątkowy samochód, który jest znany niemal wszystkim miłośnikom sportowej motoryzacji. Mustangi najbardziej kojarzą się z latami 60. i ich klasyczną odsłoną. Nowa wersja GT ma nieco zmieniony kształt. Jest on bardziej aerodynamiczny i dzięki temu lepiej radzi sobie na torze. Idą za tym oczywiście rozwiązania technologiczne. Przejażdżka, jaką oferujemy odbędzie się pojazdem z silnikiem V6 3.7 litra, który osiąga prędkość maksymalną 256 kilometrów na godzinę.

Parametry techniczne

Dane techniczne

Mustang GT

Prędkość max

256 km/h

Silnik

3.7 l V6

Przyśpieszenie do 100 km/h

5.5 sekundy

Moc

305 KM

Tor Kraków

Krakowski tor położony jest w odległości około 16 kilometrów na wschód od centrum miasta. Dobry dojazd i dogodna lokalizacja w spokojnej okolicy pozwalają nacieszyć się w pełni motoryzacyjnymi emocjami. Długość nitki to 1500 metrów. Nawierzchnia z asfaltu oferuje 9 zakrętów. Tor ten jest prawdziwą plątaniną skrętów w lewo i w prawo. Pozwala to na przetestowanie tego samochodu na wszelkie możliwe sposoby. Jazda Mustangiem GT na torze w Krakowie jest więc stuprocentową przyjemnością i jest to jedne z lepszych miejsc do sprawdzenia się za jego kierownicą.

Voucher na prezent

Dbamy o to, aby z naszej oferty zadowoleni byli wszyscy. Więc jeżeli planujesz podarować nasz voucher dowolnej osobie, możesz go zamówić w wersji papierowej, z dodatkową czarną kopertą. W ten sposób otrzymasz gotowy podarunek.

Bezpieczeństwo

Przejażdżka naszymi samochodami nie niesie za sobą ryzyka. Tor Kraków jest dobrze przygotowany do rozwijania na nim naprawdę dużych prędkości. Tor przygotowano w taki sposób, aby nawet najbardziej ostre zakręty nie groziły wypadnięciem z niego. Poza tym strzegą ich także bandy. Dobra nawierzchnia wzmacnia przyczepność. Istotne jest, że obok kierowcy przez cały czas siedzi instruktor. Jego zadaniem jest nadzorowanie przebiegu atrakcji. Kierowcy są wpuszczani pojedynczo, więc nie ma ryzyka stłuczki.

Jak wygląda realizacja?

Kupienie vouchera to pierwszy krok. Następnym jest rezerwacja terminu oraz udanie się na tor. Zgłoś się tam do obsługi. Twój kupon na przejazd zostanie sprawdzony i otrzymasz informacje o przebiegu całego dnia. Jedno jest pewne - emocji nie zabraknie. Weź ze sobą osoby towarzyszące, które także z wygodnego, bezpiecznego miejsca będą miały okazję podziwiać zmagania twoje i innych kierowców.

Dowiedz się wiecej dzięki naszemu blogowi
Nowy Ford Mustang GTD — Co warto nim wiedzieć?

Zastanawiałeś się kiedyś, co wyjdzie, gdy w jednym kultowym modelu połączysz esencję samochodu sportowego z duszą superauta? Ford nie tylko o tym myślał, ale nawet wprowadził swój pomysł w życie. Finalne dzieło przybrało postać nowego Mustanga GTD — 800-konnej bestii, która skupia w sobie pasję do wyścigów i komfort jazdy na co dzień. Nowy model […] Więcej

Ile kosztuje Ford Mustang? Przewodnik po cenach, wersjach i kosztach utrzymania

Niewiele nazw samochodów przywodzi na myśl żywe obrazy. Taki efekt wywołują tylko najlepsi: Corvette, 911, Charger, Quattro czy F40. Jednak lista byłaby niepełna, gdyby zabrakło na niej legendarnego Forda Mustanga. Czytając jego nazwę, prawdopodobnie od razu słyszysz warkot silnika V8 i pisk opon, a w myślach widzisz drapieżny kształt karoserii. W artykule przybliżamy sylwetkę legendarnego […] Więcej

Samochody sportowe, supersamochody i hipersamochody — czym się różnią i jak je rozpoznać?

Często słyszymy, że fani motoryzacji używają terminów “samochód sportowy”, “supersamochód” i “hipersamochód” zamiennie. Nie zmienia to jednak faktu, że istnieją wyraźne różnice pomiędzy tymi trzema typami pojazdów. Samochody sportowe powstają z myślą o szybkości i zwinności, a ponadto zwykle są lżejsze i mniejsze niż inne auta. Supersamochody cechują się jeszcze większą szybkością i mocą. Oprócz […] Więcej

Samochody zabytkowe. Kiedy auto staje się zabytkiem, jakie warunki musi spełnić i czy posiadanie zabytkowego pojazdu w ogóle się opłaca?

Określenie “samochody zabytkowe” kojarzy się ze starymi autami, które nadają się co najwyżej do muzeum. Jednak w rzeczywistości auto wcale nie musi być aż tak wiekowe, aby mogło jeździć na żółtych blachach. Ponadto zabytki zyskują coraz większe zainteresowanie wśród kierowców. Po części dlatego, że starsze samochody mają “to coś”, czego brakuje współczesnym autom. Z drugiej […] Więcej

2009-2023 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.