Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Ford Mustang
  5. Jazda Ford Mustang - Tor Łódź

Jazda Ford Mustang - Tor Łódź

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00006048

Miejsce realizacji

Tor Łódź, Kiełmina 78, 95-010 Kiełmina

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski. W przejeździe jako pasażer minimalny wymagany wzrost to 150 cm.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Mustangiem GT na torze Łódź

W Polsce środkowej jest kilka torów do profesjonalnej jazdy samochodem sportowym. Jednym z bardziej znanych jest tor Łódź, położony niedaleko od tego miasta. Na miejscu masz okazję skorzystać z wielu różnych atrakcji. Wykup wcześniej na nie vouchery. Jednym z nich jest jazda Mustangiem GT na torze Łódź. To propozycja dla osób, które dotychczas nie miały możliwości sprawdzić się za kierownicą tego rodzaju pojazdu, a zawsze miały na to ochotę.

Mustang GT

Kultowy samochód Mustang GT zawsze wydawał ci się czymś nieosiągalnym? Dajemy możliwość poznania go bliżej. Nie tylko obejrzysz go z bliska i wsiądziesz do środka, ale również przekonasz się, czy legenda, którą obrósł, jest prawdziwa. Zasiądź za kierownicą i sprawdź się podczas jazdy na profesjonalnym torze. 256 kilometrów na godzinę prędkości maksymalnej i 305 koni mechanicznych to tylko niektóre z jego parametrów.

Parametry techniczne

Dane techniczne

Mustang GT

Prędkość max

256 km/h

Silnik

3.7 l V6

Przyśpieszenie do 100 km/h

5.5 sekundy

Moc

305 KM

Tor Łódź

Na północny wschód od miasta, niedaleko autostrady A2 i węzła Stryków mieści się tor, który będzie areną twojego epickiego przejazdu. To 1050 metrów asfaltowej nawierzchni, układające się w nitkę o przebiegu, który można zmieniać w zależności od doświadczenia kierowcy. Uczestnicy naszych eventów szczególną uwagę zwracają na jedną cechę tego toru: duża różnica poziomów pozwala na jeszcze lepsze doznania w trakcie jazdy. To jedyny obiekt w Polsce, na którym doświadczysz takich przeżyć.

Voucher na prezent

Wszystkie standardowe prezenty ze sklepu to banał. Wybierz coś dużo bardziej ciekawego, kupując nasz voucher. W formie papierowej może on zostać wysłany na dowolny adres, również bezpośrednio do osoby obdarowanej. Za dopłatą będzie także ładnie opakowany.

Bezpieczeństwo

Jazda Mustangiem GT na torze Łódź to przede wszystkim bezpieczna atrakcja. Tor jest przygotowany na przyjęcie nie tylko zawodowców, ale również amatorów. Pobocza są zabezpieczone tarkami, które zapobiegają ścinaniu zakrętów. Pułapki żwirowe z kolei wyłapują pojazdy, które wypadną z toru. Regulamin toru i zasady bezpieczeństwa są ułożone w taki sposób, aby zapobiegać wszystkim niebezpiecznym sytuacjom. W trakcie przejazdu na miejscu pasażera Mustanga siedzieć będzie doświadczony kierowca z uprawnieniami instruktorskimi, który przez cały czas nadzorować będzie prawidłowość przejazdu.

Jak wygląda realizacja?

Voucher na przejazd możesz wykorzystać w odpowiadającym ci terminie. Wybierz z kalendarza jazd termin i zarezerwuj miejsce na torze. W wyznaczonym terminie staw się na torze, gdzie zostaniesz zweryfikowany. W trakcie oczekiwania i po jeździe możesz zwiedzić tor i zobaczyć inne niesamowite samochody. Masz oczywiście możliwość zabrania na miejsce także swoich najbliższych.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.