Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Ford Mustang
  5. Jazda Ford Mustang - Tor Krzywa

Jazda Ford Mustang - Tor Krzywa

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00006044

Miejsce realizacji

Tor Krzywa, Osła 1JA, 59-706 Osła

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski. W przejeździe jako pasażer minimalny wymagany wzrost to 150 cm.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Mustangiem GT na torze Krzywa

Jeżeli nie masz pomysłu na ciekawy prezent dla mężczyzny albo kobiety, którzy posiadają prawo jazdy kategorii B, przychodzimy z gotowym rozwiązaniem. Jest nim jazda Mustangiem GT na torze Krzywa - Wrocław. Jest to atrakcja przewidziana dla osób, które zawsze miały ochotę się sprawdzić, ale nigdy nie miały ku temu okazji. Co istotne, voucher możesz wykupić w wersji papierowej, zapakowany w estetyczną kopertę. Dzięki temu od razu nadaje się on do podarowania bliskiej osobie.

Mustang GT

Swoją niesamowitą przygodę ty albo obdarowana przez ciebie osoba przeżyjecie za kierownicą Mustanga GT. Jest to samochód wyścigowy z wieloletnią historią, jeden z najlepszych pojazdów w swojej klasie. Na jego niezwykłość składa się połączenie wyjątkowego silnika, zdolnego do rozwijania niesamowitych prędkości na trasie oraz pięknego nadwozia. Jego linia nie powoduje powstawania oporów powietrza, przez co gładko się porusza, a w trakcie jazdy ma wyjątkową sylwetkę.

Parametry techniczne

Dane techniczne

Mustang GT

Prędkość max

256 km/h

Silnik

3.7 l V6

Przyśpieszenie do 100 km/h

5.5 sekundy

Moc

305 KM

Tor Krzywa

Tor Krzywa Wrocław to obiekt powstały z myślą o mieszkańcach województwa dolnośląskiego, a także Czechach i Niemcach. Położenie w odległości 100 kilometrów od Wrocławia i około 18 kilometrów od Bolesławca jest gwarancją wygodnego dojazdu na miejsce. Cały obiekt jest bardzo dobrze oceniany przez użytkowników, którzy doceniają jego walory, takie jak dobrze zaplanowana infrastruktura i zaplecze dla kierowców. Ma on nawierzchnię wykonaną z asfaltu. Długość 1800 metrów pozwala na sprawdzenie wszystkich możliwości stalowego rumaka.

Voucher na prezent

Nasza oferta skierowana jest także do osób poszukujących unikalnego prezentu dla najbliższych. Z myślą o nich proponujemy kupno vouchera papierowego. Za dodatkową opłatą może on zostać wysłany pocztą w estetycznej kopercie albo wraz z torebką prezentową.

Bezpieczeństwo

Nawet jeżeli nie jesteś doświadczonym kierowcą, nie musisz się obawiać. Jedynym warunkiem jest posiadanie prawa jazdy kategorii B. Wszystkiego innego dowiesz się już na miejscu, na torze. Każdy uczestnik przechodzi krótkie szkolenie wstępne. Następnie sama jazda Mustangiem GT na torze Krzywa Wrocław odbywa się pod nadzorem doświadczonego instruktora. Troszczy się on o kwestie bezpieczeństwa, ale także o dobrą zabawę. Dzięki temu cała impreza ma być tylko przyjemnością i nie musisz się niczego bać.

Jak wygląda realizacja?

Sposób skorzystania z vouchera zależy od twojego terminarza. Wybierasz odpowiadający ci dzień i stawiasz się w nim na miejscu, wraz z kuponem. Tam zostanie sprawdzony i ustalona będzie kolejność przejazdów. W trakcie czekania nie będzie ci się jednak nudzić, ponieważ masz wyjątkową okazję obejrzenia innych sportowych aut.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.