Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Ford Mustang
  5. Jazda Ford Mustang - Tor Poznań

Jazda Ford Mustang - Tor Poznań

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00006056

Miejsce realizacji

Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3-2, 62-081 Przeźmierowo

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski. W przejeździe jako pasażer minimalny wymagany wzrost to 150 cm.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Mustangiem GT na torze Poznań pętla główna

Mustang to samochód sportowy, który jest na tyle znany, że nie trzeba go nikomu przedstawiać. Logo konia z przodu i klasyczna sylwetka to jego znaki rozpoznawcze. Dlatego przejażdżki nim nie mogło zabraknąć w naszej ofercie wyjątkowych prezentów. Jazda Mustangiem GT na torze Poznań pętla główna jest właśnie takim doświadczeniem. Przed jej wykupieniem samodzielnie określasz, ile ty albo obdarowana przez ciebie osoba wykona okrążeń.  

Mustang GT

Mustang GT należy do grona najbardziej kultowych pojazdów w naszej ofercie. Wielu marzy, aby zasiąść za jego kierownicą. W naszej ofercie sprawdzisz jego przyśpieszenie do 100 kilometrów na godzinę w zaledwie 5.5 sekundy, a także przekonasz się, czy uzyskanie prędkości maksymalnej 256 kilometrów na godzinę jest w ogóle możliwe. Obejrzysz dokładnie jego wnętrze, a kto wie, może nawet zajrzysz pod maskę? Niewiele osób ma okazję tego doświadczyć.

Parametry techniczne

Dane techniczne

Mustang GT

Prędkość max

256 km/h

Silnik

3.7 l V6

Przyśpieszenie do 100 km/h

5.5 sekundy

Moc

305 KM

Tor Poznań

Tor Poznań pętla główna zajmuje teren dawnego lotniska Ławica. Wraz z torem kartingowym tworzą one prawdziwy kompleks, na którym sprawdzić się można za kierownicą wielu sportowych samochodów. Obecnie jest to najnowocześniejszy i jednocześnie najdłuższy tego typu obiekt w Polsce. 4083 metry równego jak stół asfaltu pozwala na przetestowanie w bezpiecznych warunkach niejednego pojazdu. Ciekawa konstrukcja, wymagająca dobrego zapanowania nad pojazdem oraz bogate zaplecze infrastruktury sprawiają, że wielu miłośników motoryzacji pragnie się sprawdzić właśnie tutaj.

Voucher na prezent

Oferujemy kupony na przejazd w wersji elektronicznej, które na twoje konto e-mail zostaną dostarczone w ciągu kilku minut. Dla bardziej wymagających przygotowaliśmy ofertę specjalną, czyli vouchery papierowe, odpowiednio zapakowane, w sam raz na prezent.

Bezpieczeństwo

Jazda Mustangiem GT na torze Poznań pętla główna z pewnością doprowadzić może do szybszego bicia serca. Jednak poza oczywistą adrenaliną związaną z szybką jazdą, nie musisz się niczego więcej obawiać. Cały event przygotowany został z zachowaniem najwyższej staranności. Oznacza to dobre przygotowanie nawierzchni toru, na której nie może znaleźć się nawet najmniejszy kamień mogący doprowadzić do poślizgu. Nie istnieje ryzyko kolizji z innym samochodem, ponieważ każdy kierowca odbywa swój przejazd samodzielnie, jedynie pod okiem doświadczonego instruktora. Istotne są również warunki atmosferyczne: przymrozek albo intensywne opady deszczu powodują natychmiastowe odwołanie przejazdu z troski o bezpieczeństwo uczestników.

Jak wygląda realizacja?

Wykupiony voucher zostanie do ciebie wysłany elektronicznie albo pocztą. Po jego otrzymaniu wybierz termin realizacji i pojaw się w nim na torze. Po zarejestrowaniu kuponu będziesz oczekiwać na przejazd w bezpiecznej strefie.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.