1. Go-Racing
  2. Oferta
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Dodge Viper SRT-10
  5. Jazda Dodge Viper SRT-10 - Tor Kraków

Jazda Dodge Viper SRT-10 - Tor Kraków

Wybierz lokalizację:
Ilość okrążeń: 4 okrążenia
Cena: 1339 zł
Darmowa wymiana
Voucher w minutę na e-mail
Darmowa dostawa od 200 zł
14 dni na zwrot

Numer ref: 00005012

Miejsce realizacji

Moto Park Kraków, Rzepakowa 4 R, 31-989 Kraków

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Dodge Viper SRT-10 na Torze Kraków

Jazda za kierownicą Dodge’a Vipera SRT-10  w Krakowie to niepowtarzalna okazja, by zainwestować w przeżycia. Osoba obdarowana prezentem może na własnej skórze przetestować możliwości tego samochodu. Podczas imprezy motoryzacyjnej, na której odbywają się przejazdy, uczestnik ma okazję zobaczyć też inne pojazdy. Jazda Dodge Viperem SRT-10 odbywa się na miejscu kierowcy, a na fotelu pasażera zasiada doświadczony instruktor — najczęściej jest to kierowca rajdowy.

Dodge Viper SRT-10

Dodge Viper SRT-10 to sportowy samochód o imponujących parametrach, który został wyprodukowany w trzech seriach. Produkowano go w latach 1991-2017, a pierwsze egzemplarze były składane ręcznie w fabrykach. Viper SRT-10 może osiągnąć maksymalną prędkość 315 km/h, a zatem nie bez powodu należy do szybkich samochodów. Ten sportowy tytan o mocy silnika wynoszącej 500 KM, na niejednym zrobi ogromne wrażenie! Jazda nim to jak spełnienie amerykańskiego snu.

Parametry techniczne

  • silnik: V10
  • pojemność: 8.2 l
  • moc: 500 KM
  • przyspieszenie 0-100 km/h: 3.8 s
  • prędkość maksymalna: 315 km/h

Tor Kraków

Tor Kraków należy do najnowocześniejszych obiektów motoryzacyjnych w Polsce. Odpowiednia infrastruktura stwarza możliwość, aby w tym miejscu organizowano szkolenia, a także różnego rodzaju imprezy okolicznościowe o charakterze motoryzacyjnym. Moto Park Kraków oprócz toru sportowo-szkoleniowego dysponuje trzema płytami poślizgowymi, w tym jedyną w kraju, płytą poślizgową w kształcie łuku i litery S. Natomiast nitka toru wyścigowego liczy 1,5 km długości i szerokości 10 m. Odpowiednio przygotowana nawierzchnia toru stwarza idealne warunki do jazdy, a liczne zakręty i proste pozwalają w pełni wykorzystać potencjał sportowych samochodów.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazda Dodgem SRT-10 odbywa się w bezpiecznych warunkach podczas imprezy motoryzacyjnej organizowanej na zamkniętym torze. Każdy z uczestników ma wyznaczoną kolej przejazdu, dzięki czemu nie ma ryzyka kolizji z innym autem. Na miejscu pasażera zasiada doświadczony instruktor, który czuwa nad przebiegiem atrakcji. Osoba obdarowana, zanim ruszy na tor, zostanie zapoznana z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa na torze. Oprócz tego, równa i odpowiednio przygotowana nawierzchnia toru, pozwala skupić się na jeździe i bezpiecznie rozwijać wysokie prędkości.

Jak wygląda realizacja?

- Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

- Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: