1. Go-Racing
  2. Oferta
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Dodge Viper SRT-10
  5. Jazda Dodge Viper SRT-10 - Tor Łódź

Jazda Dodge Viper SRT-10 - Tor Łódź

Wybierz lokalizację:
Ilość okrążeń: 1 okrążenie
Cena: 439 zł
Darmowa wymiana
Voucher w minutę na e-mail
Darmowa dostawa od 200 zł
14 dni na zwrot

Numer ref: 00005017

Miejsce realizacji

Tor Łódź, Kiełmina 78, 95-010 Kiełmina

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Dodge Viper SRT-10 na Torze w Łodzi

Jazda na miejscu kierowcy Dodgem Viperem SRT-10 w Łodzi to okazja, by poczuć się jak prawdziwy kierowca rajdowy. Osoba obdarowana voucherem samodzielnie prowadzi auto,  a na miejscu pasażera zasiada instruktor. Najczęściej jest nim doświadczony kierowca rajdowy. Jazda na torze w Łodzi jest realizowana podczas całodniowego eventu motoryzacyjnego, który stanowi świetną okazję, by zobaczyć inne pojazdy i porozmawiać z fanami supersamochodów.

Dodge Viper SRT-10

Dodge Viper SRT-10 to sportowej klasy samochód amerykańskiej marki Dodge. Jego design i parametry potrafią zrobić wrażenie na niejednym miłośniku motoryzacji. Produkowano go w trzech generacjach w latach 1991-2017. Pierwsze egzemplarze były składane ręcznie w fabrykach, co jest potwierdzeniem jego wyjątkowości. Viper SRT-10 z silnikiem V10 o pojemności 8,2 l osiąga maksymalną prędkość 315 km/h. Nie bez powodu jest to tak popularny samochód wśród superaut.

Parametry techniczne

  • silnik: V10
  • pojemność: 8.2 l
  • moc: 500 KM
  • przyspieszenie 0-100 km/h: 3.8 s
  • prędkość maksymalna: 315 km/h

Tor Łódź

Tor Łódź powstał w 2016 roku i położony jest przecięciu autostrady A1 i A2 w pobliżu węzła Stryków, przy DK71. Jego doskonała lokalizacja, w centralnej części Polski, zapewnia świetny dojazd wszystkim zainteresowanym motoryzacyjnymi eventami organizowanymi na torze. Tor Łódź to nowoczesny tor wyścigowy przeznaczony do jazdy zarówno samochodami osobowymi, jak i motocyklami i gokartami. Na terenie obiektu znajduje się Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy, zatem oferta motoparku sprawia, że każdy znajdzie tam coś dla siebie. Różnica poziomów na torze to aż 6,5 m! Sama nitka mierzy 1,05 km, a szerokość wynosi od 8 do 12 m. Mimo małej długości, jest on bardzo zróżnicowany i zapewnia świetną zabawę.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazda Dodgem SRT-10 realizowana jest podczas imprezy motoryzacyjnej, nad której organizacją i bezpieczeństwem czuwa sztab doświadczonych specjalistów. Wydarzenie odbywa się na zamkniętym torze wyścigowym, a każda przejażdżka jest realizowana indywidualnie, w wyznaczonej kolejności. Dzięki temu nie ma ryzyka kolizji z innym pojazdem. W jeździe bierze udział instruktor, który z fotela pasażera czuwa nad prawidłowym przebiegiem atrakcji i udziela cennych rad kierującemu. Przed realizacją instruktor krótko zaprezentuje auto i poinformuje o obowiązujących na obiekcie zasadach bezpieczeństwa.

Jak wygląda realizacja?

- Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

- Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: