Strona główna Koszyk
Szukaj
 1. Go-Racing
 2. Jazda
 3. Jazda supersamochodami
 4. Jazda Dodge Viper SRT-10
 5. Jazda Dodge Viper SRT-10 - Tor Jastrząb

Jazda Dodge Viper SRT-10 - Tor Jastrząb

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00005005

Miejsce realizacji

Tor Jastrząb, Czerwienica 1/1, 26-502 Jastrząb

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Dodge Viper SRT-10 na Torze Jastrząb pod Radomiem

Jazda za kierownicą Dodge’a Vipera SRT-10 odbywa się na profesjonalnym torze wyścigowym Jastrząb, podczas imprezy motoryzacyjnej. Tego typu spotkania stwarzają możliwość do realizacji swojego motoryzacyjnego marzenia i stanowią nieczęstą okazję, aby zobaczyć w jednym miejscu prawdziwe ikony moto świata. Uczestnik po swojej jeździe może obserwować przejazdy innych kierowców. Jazda w roli kierowcy Dodge Vipera realizowana jest z udziałem instruktora.

Dodge Viper SRT-10

Viper SRT-10 należy do najbardziej rozpoznawalnych modeli marki Dodge. Był produkowany w trzech generacjach w latach 1991-2017. Jego design i parametry podbiły serca nie tylko mężczyzn kochających motoryzację i sportowe samochody. Maksymalna prędkość wynosząca 315 km/h rozkręcana przez silnik V10 o mocy 500 KM wyzwoli w uczestniku atrakcji prawdziwe motoryzacyjne emocje! Oprócz tego, Dodge Viper SRT-10 do pierwszej setki rozpędza się w niespełna 4 sekundy, więc ucieszy każdego miłośnika szybkiej jazdy.

Parametry techniczne

 • silnik: V10
 • pojemność: 8.2 l
 • moc: 500 KM
 • przyspieszenie 0-100 km/h: 3.8 s
 • prędkość maksymalna: 315 km/h

Tor Jastrząb

Tor Jastrząb to sportowy kompleks zajmujący powierzchnię ponad 20 ha, zlokalizowany ok. 24 km od Radomia. Autodrom Jastrząb to nie tylko tor wyścigowy, lecz także miejsce, w którym kierowcy mogą ćwiczyć swoje umiejętności, korzystając z placu szkoleniowo-treningowego. Nitka toru liczy 2,4 km długości i 10 m szerokości, dzięki czemu jazda jest zarówno przyjemna, jak i płynna. Oprócz tego, tor Jastrząb spełnia wszelkie europejskie standardy.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazda Dodgem SRT-10 realizowana jest podczas profesjonalnego eventu motoryzacyjnego organizowanego na zamkniętym torze. Każdy przejazd odbywa się indywidualnie, według określonej kolejki, dzięki czemu nie ma ryzyka kolizji z innym pojazdem. Miejsce pasażera zajmuje instruktor. Na początku zapozna uczestnika z pojazdem oraz przedstawi obowiązujące na torze reguły i zasady bezpieczeństwa. Następnie z fotela pasażera będzie dbać o prawidłowy i bezpieczny przebieg atrakcji.

Jak wygląda realizacja?

 • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.
 • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.