Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Dodge Viper SRT-10
  5. Jazda Dodge Viper SRT-10 - Tor Krzywa

Jazda Dodge Viper SRT-10 - Tor Krzywa

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00005013

Miejsce realizacji

Tor Krzywa, Osła 1JA, 59-706 Osła

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Dodge Viper SRT-10 na Torze Krzywa pod Wrocławiem

Jazda za kierownicą Dodge’a Vipera SRT-10 to wyjątkowa okazja, by poczuć się jak kierowca rajdowy. Posiadacz vouchera zasiada za kierownicą sportowego coupe, a na miejscu pasażera zasiada doświadczony instruktor. Jazda na Torze Krzywa jest realizowana podczas całodniowej imprezy motoryzacyjnej, na której odbywają się także inne przejazdy, które uczestnik będzie miał okazję zobaczyć.

Dodge Viper SRT-10

Dodge Viper SRT-10 to sportowy samochód amerykańskiej marki Dodge o imponujących parametrach. Produkowano go od 1991 do 2017 roku w trzech seriach. Pierwsze egzemplarze były składane ręcznie w fabrykach, co tylko potwierdza jego unikatowość. Viper SRT-10 osiąga maksymalną prędkość 315 km/h, a zatem nie bez powodu należy do szybkich samochodów. Silnik o mocy 500 KM na niejednym miłośniku motoryzacji zrobi ogromne wrażenie!

Parametry techniczne

  • silnik: V10
  • pojemność: 8.2 l
  • moc: 500 KM
  • przyspieszenie 0-100 km/h: 3.8 s
  • prędkość maksymalna: 315 km/h

Tor Wrocław-Krzywa

Tor Krzywa znajduje się w miejscowości Osła, przy autostradzie A4, skąd blisko do Bolesławca i Legnicy. Tor znajduje się ok. 100 km od Wrocławia. To wyjątkowe miejsce, w którym każdy miłośnik motoryzacji będzie mógł spróbować swoich sił za kierownicą superauta podczas imprezy motoryzacyjnej. Obiekt zajmuje powierzchnię 10 ha, przyciągając miłośników motoryzacji licznymi eventami sportowymi i motoryzacyjnymi, szkoleniami z driftingu oraz innymi wydarzeniami o charakterze rekreacyjnym. Nitka Toru Krzywa ma długość 1,8 km i szerokość od 8 do 12 metrów. Jej konfiguracja zapewnia świetną zabawę, głównie dzięki zakrętom, których jest aż 11!

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazda Dodgem SRT-10 jest realizowana podczas całodniowego eventu motoryzacyjnego na zamkniętym, na potrzeby jego organizacji ,torze wyścigowym. Nad bezpiecznym przebiegiem eventu czuwa grupa profesjonalistów, a każdy przejazd realizowany jest w obecności instruktora i według ściśle określonej kolejności. Instruktor informuje przed jazdą o zasadach bezpieczeństwa i regułach obowiązujących na torze, a w trakcie jazdy udziela cennych wskazówek kierującemu. Dzięki temu, że przejazdy autami odbywają się indywidualnie, ryzyko kolizji z innym pojazdem jest wykluczone.

Jak wygląda realizacja?

- Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

- Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.