Strona główna Koszyk
Szukaj
 1. Go-Racing
 2. Promocje
 3. Jazda BMW M4 - Tor Kraków

Jazda BMW M4 - Tor Kraków

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00004701

Miejsce realizacji

Moto Park Kraków, Rzepakowa 4 R, 31-989 Kraków

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda BMW M4 - Tor Kraków

Przejażdżka na miejscu kierowcy nowoczesnego BMW M4 to prezent, który uszczęśliwi każdego miłośnika bawarskiej marki i emocjonujących, motoryzacyjnych przeżyć. Po umówieniu terminu realizacji i przybyciu na tor w Krakowie uczestnik spotka się z instruktorem. Pod jego okiem odbędzie krótkie szkolenie, a następnie zajmie miejsce za kierownicą. Długość jednego okrążenia toru w Krakowie wynosi 1,5 km. Dystans, jaki pokona osoba obdarowana, zależy od wybranego wariantu.

BMW M4

Nowoczesny model  BMW M4 to prawdziwa duma bawarskich inżynierów. Auto wyposażono w jednostkę napędową R6 o mocy 450 KM. Niezapomniane doznania z jazdy zapewnia doskonałe przyspieszenie. Kierowca jest w stanie osiągnąć pierwszą setkę już po 4,3 sekundy!

Parametry techniczne:

 • Moc: 450 KM
 • Przyspieszenie: 4,3 s
 • Pojemność: 3.0 l
 • Silnik: R6
 • Napęd: tył
 • V-max: 255 km/h
 • Skrzynia biegów: automatyczna

Tor Kraków

Tor położony jest zaledwie 17 km od centrum Krakowa. Idealna, asfaltowa nawierzchnia zapewnia komfort prowadzenia, a zróżnicowana infrastruktura toru umożliwia zarówno treningi techniczne, jak i szybkie testy sportowych aut wymagające rozwijania dużych prędkości. Długość jednego okrążenia wynosi 1,5 km, a szerokość pętli - 10 metrów.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Wszystkie przejażdżki organizowane na torach wyścigowych w Polsce odbywają się w czasie trwania eventów motoryzacyjnych. Nad bezpieczeństwem uczestników tych wydarzeń czuwają zespoły specjalistów, których zadaniem jest zadbanie o komfort i bezpieczeństwo wszystkich uczestników. Przed realizacją, każdy kierowca musi obowiązkowo przejść krótkie szkolenie, podczas którego pozna zasady obowiązujące na torze oraz obsługę BMW M4. Na czas przejażdżki miejsce pasażera zajmie instruktor - doświadczony kierowca wyścigowy.

Jak wygląda realizacja?

 • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.
 • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt, oglądając przejazdy innych uczestników.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.