1. Go-Racing
 2. Promocje
 3. Jazda BMW M4 - Tor Jastrząb

Jazda BMW M4 - Tor Jastrząb

Wybierz lokalizację:
Ilość okrążeń: 1 okrążenie
Cena: 369 zł
Darmowa wymiana
Voucher w minutę na e-mail
Darmowa dostawa od 200 zł
14 dni na zwrot

Numer ref: 00004697

Miejsce realizacji

Tor Jastrząb, Czerwienica 1/1, 26-502 Jastrząb

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda BMW M4 - Tor Jastrząb - Radom

Jazda za kierownicą sportowego BMW M4 na profesjonalnym torze wyścigowym to niezapomniane przeżycie, które zachwyci fanów prędkości i adrenaliny. Uczestnik, po ustaleniu terminu, spotka się z instruktorem na torze Jastrząb. Zostanie przeszkolony z zasad bezpieczeństwa obowiązujących na torze oraz obsługi samochodu. Na czas realizacji miejsce pasażera zajmie instruktor, a osoba obdarowana usiądzie za kierownicą. Dystans, jaki pokona, zależy od wybranego wariantu. Długość jednego okrążenia toru Jastrząb w Radomiu to 2,4 km.

BMW M4

Sportowe BMW M4 to pojazd wprost stworzony do dynamicznej, emocjonującej jazdy. Profesjonalny tor wyścigowy Jastrząb zapewnia idealne warunki do przetestowania bawarskiej dumy motoryzacji. Pod maską umieszczono silnik R6 3.0 l. Moc, jaką jest w stanie wygenerować auto, wynosi 450 KM. Czas potrzebny na osiągnięcie pierwszej setki to 4,3 sekundy.

Parametry techniczne:

 • Moc: 450 KM
 • Przyspieszenie: 4,3 s
 • Pojemność: 3.0 l
 • Silnik: R6
 • Napęd: tył
 • V-max: 255 km/h
 • Skrzynia biegów: automatyczna

Tor Jastrząb

To nowoczesny obiekt, którego infrastruktura pozwala na testowanie potencjału aut i umiejętności kierowców w każdych warunkach. Autodrom Jastrząb składa się z toru głównego, toru gokartowego, prostej do wyścigów na ¼ mili oraz odcinka z kurtynami wodnymi. Długość głównej pętli toru wynosi 2,4 km, a jej szerokość - 10 metrów. Kierowca będzie musiał pokonać 11 zakrętów oraz 3 długie odcinki proste.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Przejażdżka za kierownicą BMW M4  poprzedzona jest szkoleniem zapoznawczym, podczas którego osoba obdarowana pozna zasady obowiązujące na miejscu oraz obsługę auta. Instruktor na czas realizacji zajmie miejsce pasażera, by móc na bieżąco udzielać cennych wskazówek, które nie tylko zapewnią bezpieczeństwo, ale również pozwolą w pełni wykorzystać potencjał samochodu. Jazdy sportowymi autami realizowane są w czasie trwania eventów motoryzacyjnych obstawianych przez sztab specjalistów, dbających o komfort i bezpieczeństwo uczestników. Każdy z kierowców wypuszczany jest na tor pojedynczo, co całkowicie eliminuje ryzyko kolizji.

Jak wygląda realizacja?

 • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.
 • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt, oglądając przejazdy innych uczestników.
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: