1. Go-Racing
  2. Oferta
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio
  5. Jazda Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio - Tor Krzywa

Jazda Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio - Tor Krzywa

Numer ref: 00004190

Miejsce realizacji

Tor Krzywa, Osła 1JA, 59-706 Osła

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Usiądź za kierownicą Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio i sprawdź możliwości włoskiego auta na torze Krzywa. Moc 510 KM , prędkość dochodząca nawet do 307 km/h i przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 3,9 sekundy, to tylko zapowiedź tego, czego możesz doświadczyć za kierownicą Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio. Otwórz się na pełną adrenaliny, motoryzacyjną przygodę i sprawdzić swoje umiejętności podczas dynamicznej jazdy na torze!

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio

Włoska Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio to auto stworzone do dynamicznej jazdy w mieście i na torze. Większości elementów pojazdu wykonana została z aluminium, włókna węglowego oraz kompozytów, co pozwoliło znacznie zredukować jego masę. W połączeniu z podwójnie doładowanym silnikiem benzynowym w układzie V6 o pojemności 2.9l ta lekkość zapewnia Alfie Romeo Giulia Quadrifoglio wręcz niewiarygodne osiągi. Moc 510 KM rozpędza pojazd do 100 km/h w zaledwie 3,9 sekundy i pozwala osiągnąć prędkość maksymalną na poziomie 307 km/h, a to robi wrażenie na każdym kierowcy.

Parametry techniczne

Nadwozie:

4-drzwiowe Sedan

Napęd:

tylna oś

Silnik:

V6 Bi-Turbo 2891 cm3

Skrzynia biegów:

automatyczna 8-biegowa

Moc:

510 KM

Prędkość maksymalna:

307 km/h

Przyspieszenie 0-100 km/h:

3,9 s

Tor Krzywa

Tor Wrocław-Krzywa zlokalizowany jest na terenie LSSE Krzywa, ok. 18 km od Bolesławca, 35 km od Legnicy i 107 km od Wrocławia. Obiekt zajmuje powierzchnię 10 ha i obejmuje tor szkoleniowy wyposażony w maty i kurtyny wodne, a także tor kartingowy i tor wyścigowy. Trasa toru pokryta została asfaltową nawierzchnią. Obiekt posiada profesjonalne nagłośnienie, sale szkoleniowe, pełne zaplecze sanitarne, parking, lawetę, ochronę oraz kompleksową obsługę w postaci mechaników, flagowych i instruktorów. Długość trasy przejazdu to 1200 m.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy za kierownicą Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio realizowane są w czasie eventów motoryzacyjnych organizowanych na torze Krzywa. Są to całodniowe imprezy, nad których organizacją czuwa sztab specjalistów. Każdy z uczestników ma wyznaczoną kolej przejazdu i realizuje jazdę indywidualnie, dzięki czemu nie ma ryzyka kolizji z innym autem. Przed jazdą obowiązuje zapoznanie z zasadami bezpieczeństwa oraz regułami panującymi na torze. Miejsce pasażera zajmuje instruktor – doświadczony kierowca rajdowy, który czuwa nad bezpiecznym przebiegiem realizacji.

Jak wygląda realizacja?

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie zaczekaj w pobliżu aut na swoją kolej.
  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możesz przedłużyć swój pobyt na torze, oglądając przejazdy innych uczestników.
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: