Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio
  5. Jazda Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio - Tor Poznań

Jazda Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio - Tor Poznań

Miejsce realizacji

Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3-2, 62-081 Przeźmierowo

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda za kierownicą Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio na torze Poznań to solidna dawka adrenaliny i niezapomnianych emocji. Wystaw na próbę swoje umiejętności i sprawdź, czy uda Ci się zapanować nad pojazdem o mocy 510 KM. Prędkość dochodząca do 307 km/h i przyspieszenie do 100 km/h w 3,9 sekundy dosłownie wgniotą Cię w fotel i pozwolą poczuć, co znaczy prawdziwa przyjemność z jazdy. Otwórz się na nowe doświadczenia i przetestuj możliwości Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio na profesjonalnym torze wyścigowym, na którym jeździli najlepsi zawodowcy!

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio

Na pierwszy rzut oka zwykły sedan do jazdy po mieście, a pod maską 510 KM stworzonych, aby rozwijać duże prędkości na torze. Taka jest właśnie Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio! Większości elementów zostało wykonanych tutaj z aluminium, włókna węglowego oraz kompozytów, co pozwoliło znacznie zredukować masę pojazdu. Lekkość Alfy Romeo Giulia Quadrifoglio w połączeniu z podwójnie doładowanym silnikiem benzynowym w układzie V6 o pojemności 2.9l sprawia, że to włoskie auto prezentuje osiągi, które robią wrażenie na każdym kierowcy.

Parametry techniczne

Nadwozie:

4-drzwiowe Sedan

Napęd:

tylna oś

Silnik:

V6 Bi-Turbo 2891 cm3

Skrzynia biegów:

automatyczna 8-biegowa

Moc:

510 KM

Prędkość maksymalna:

307 km/h

Przyspieszenie 0-100 km/h:

3,9 s

Tor Poznań

Tor Poznań został zbudowany w latach 1975-1977, na terenie dawnego Portu Lotniczego Poznań-Ławica. Zlokalizowany ok. 12 km od centrum Poznania obiekt jest największym w Polsce torem o nawierzchni asfaltowej, a jego długość liczy aż 4083 m. Tor Poznań należy do Automobilklubu Wielkopolskiego, a na jego terenie organizowane są wyścigi motocyklowe i samochodowe zarówno na szczeblu krajowym, jak i europejskim. Na torze w Poznaniu jeździli tacy znani kierowcy, jak Robert Kubica, Lewis Hamilton czy Michael Schumacher.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio na torze Poznań realizowane są podczas eventów motoryzacyjnych, czyli całodniowych imprez, organizowanych przez sztab specjalistów. Każdy z uczestników ma wyznaczoną kolej przejazdu, a same jazdy odbywają się indywidualnie, więc nie musisz obawiać się kolizji z innym pojazdem. Przed przystąpieniem do jazdy zapoznasz się z zasadami bezpieczeństwa oraz regułami obowiązującymi na torze. Miejsce pasażera obok Ciebie zajmie instruktor – doświadczony kierowca, który będzie czuwał nad bezpiecznym przebiegiem realizacji.

Jak wygląda realizacja?

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie zaczekaj w pobliżu aut na swoją kolej.
  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możesz przedłużyć swój pobyt na torze, oglądając przejazdy innych uczestników.
  • W przypadku realizacji jazdy na torze Poznań należy zgłosić się do rejestracji minimum 1 h przed jazdą.
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: