Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio
  5. Jazda Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio - Tor Jastrząb

Jazda Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio - Tor Jastrząb

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00004181

Miejsce realizacji

Tor Jastrząb, Czerwienica 1/1, 26-502 Jastrząb

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda za kierownicą Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio na torze Jastrząb koło Radomia to pełna emocji, motoryzacyjna przygoda i okazja by sprawdzić swoje umiejętności. Zawrotna prędkość dochodząca nawet do 307 km/h i przyspieszenie w 3,9 sekundy do pierwszej setki, zapewniają solidny zastrzyk adrenaliny nawet doświadczonym kierowcom. Sprawdź, czy uda Ci się opanować 510 KM ukrytych pod maską Alfy Romeo Giulia Quadrifoglio i przetestuj możliwości auta w warunkach, do których zostało stworzone.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio to auto stworzone do dynamicznej jazdy. Wykonanie większości elementów z aluminium, włókna węglowego oraz kompozytów pozwoliło zredukować masę pojazdu, dzięki czemu samochód doskonale sprawdzi się nie tylko podczas jazdy po mieście, ale  i w czasie zmagań na torze. Ukryty pod maską podwójnie doładowany silnik benzynowy w układzie V6 o pojemności 2.9l i mocy 510 KM rozpędza auto od 0 do 100 km/h już w 3,9 sekundy, zapewniając wręcz niewiarygodne osiągi.

Parametry techniczne

Nadwozie:

4-drzwiowe Sedan

Napęd:

tylna oś

Silnik:

V6 Bi-Turbo 2891 cm3

Skrzynia biegów:

automatyczna 8-biegowa

Moc:

510 KM

Prędkość maksymalna:

307 km/h

Przyspieszenie 0-100 km/h:

3,9 s

Tor Jastrząb

Tor Jastrząb to prawdopodobnie najnowocześniejszy obiekt szkoleniowo-treningowy w Polsce. Zbudowany całkowicie od podstaw, zlokalizowany jest ok. 25 km od Radomia. Nitka toru posiada asfaltowo-szutrową nawierzchnię, a jej układ pozwala na tworzenie licznych konfiguracji trasy przejazdu. Dodatkowo obiekt wyposażony został w system nagłośnienia zewnętrznego, oświetlenie oraz trybuny. Na terenie obiektu znajdują się również płyty poślizgowe z automatycznym systemem nawadniania powierzchni oraz wzniesienie Big Hill o nachyleniu 10%. Długość jednego okrążenia na torze Jastrząb wynosi 2400 m, a szerokość trasy w najwęższym miejscu to aż 10 m.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazda za kierownicą Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio na torze Jastrząb realizowana jest podczas całodniowych eventów motoryzacyjnych, nad których organizacją czuwa sztab specjalistów. Jazdy odbywają się indywidualnie, a każdy uczestnik ma wyznaczoną kolej przejazdu, dzięki czemu nie ma ryzyka kolizji z innym autem. Przed jazdą uczestnik zostanie zapoznany z zasadami bezpieczeństwa oraz regułami obowiązującymi na torze. Instruktor – doświadczony kierowca rajdowy, zajmuje w czasie jazdy miejsce pasażera i czuwa nad bezpiecznym przebiegiem realizacji.

Jak wygląda realizacja?

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie zaczekaj w pobliżu aut na swoją kolej.
  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możesz przedłużyć swój pobyt na torze, oglądając przejazdy innych uczestników.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.