1. Go-Racing
  2. Oferta
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio
  5. Jazda Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio - Tor Kraków

Jazda Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio - Tor Kraków

Numer ref: 00004185

Miejsce realizacji

Moto Park Kraków, Rzepakowa 4 R, 31-989 Kraków

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jesteś pewien swoich umiejętności za kółkiem? Usiądź za kierownicą Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio i sprawdź, czy zdołasz okiełznać 510 KM schowanych pod maską. Tor Kraków ze swoją doskonałą nawierzchnią, zapewni Ci do tego idealne warunki. Prędkość dochodząca nawet do 307 km/h i przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 3,9 sekundy, to tylko ułamek tego, co oferuje Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio, a jej osiągi zapewniają solidny zastrzyk adrenaliny nawet najbardziej doświadczonym kierowcom. Postaw na pełną emocji, motoryzacyjną przygodę i sprawdzić swoje umiejętności podczas dynamicznej jazdy na torze!

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio to włoskie auto stworzone z myślą o miłośnikach dynamicznej jazdy w mieście i na torze. Wykonanie większości elementów z aluminium, włókna węglowego oraz kompozytów pozwoliło znacznie zredukować masę pojazdu, co w połączeniu z podwójnie doładowanym silnikiem benzynowym w układzie V6 o pojemności 2.9l zapewnia wręcz niewiarygodne osiągi. Moc 510 KM rozpędza auto od 0 do 100 km/h już w 3,9 sekundy i pozwala osiągnąć prędkość maksymalną na poziomie 307 km/h .

Parametry techniczne

Nadwozie:

4-drzwiowe Sedan

Napęd:

tylna oś

Silnik:

V6 Bi-Turbo 2891 cm3

Skrzynia biegów:

automatyczna 8-biegowa

Moc:

510 KM

Prędkość maksymalna:

307 km/h

Przyspieszenie 0-100 km/h:

3,9 s

Tor Kraków

Moto Park Kraków to jeden z najnowocześniejszych torów w Polsce, zlokalizowany przy drodze krajowej 79, ok. 16 km od Krakowa. Obiekt składa się z toru sportowo-szkoleniowego oraz trzech płyt poślizgowych, w tym jedynej w Polsce płyty poślizgowej w kształcie litery S. Długość jednego okrążenia toru Kraków wynosi 1050 m, a szerokości nitki to aż 12 metrów. Asfaltowa nawierzchnia doskonale sprawdza się podczas testowania możliwości jezdnych sportowych aut, zapewniając bezpieczne warunki do rozwijania dużych prędkości.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy na torze w Krakowie realizowane są w czasie eventów motoryzacyjnych. Są to całodniowe imprezy, a nad ich organizacją czuwa sztab specjalistów. Każdy uczestnik realizuje swój przejazd indywidualnie, dzięki czemu nie ma ryzyka kolizji z innym autem. Przed jazdą nastąpi zapoznanie z zasadami bezpieczeństwa oraz regułami panującymi na torze. Instruktor – doświadczony kierowca rajdowy, zajmie miejsce pasażera i będzie czuwał nad bezpiecznym przebiegiem realizacji.

Jak wygląda realizacja?

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie zaczekaj w pobliżu aut na swoją kolej.
  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możesz przedłużyć swój pobyt na torze, oglądając przejazdy innych uczestników.
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: