Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Ford Mustang vs KTM X-BOW
  5. Ford Mustang vs KTM X-BOW - Tor Poznań karting

Ford Mustang vs KTM X-BOW - Tor Poznań karting

Wybierz lokalizację:
Ilość okrążeń: 2 okrążenia
Cena: 599 zł

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00004156

Miejsce realizacji

Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3-2, 62-081 Przeźmierowo

Czas trwania

Zależy od długości toru, ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów oraz obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Ford Mustang vs KTM X-BOW na Torze Poznań karting

Szukasz prezentu dla fana motoryzacji? Voucher na przejazd dwoma niesamowitymi autami z pewnością sprawi mu ogromną radość. Możliwość porównania Forda Mustanga oraz KTM X-BOW na torze w Poznaniu to gratka dla każdego, kto lubi emocjonujące wrażenia i wysoki poziom adrenaliny we krwi. Te dwa tak różne od siebie auta umożliwią przetestowanie swoich umiejętności na ostrych zakrętach oraz długich prostych.

Ford Mustang

Znane na całym świecie dzieło amerykańskich inżynierów. Ma bardziej aerodynamiczny kształt od swoich poprzedników, dzięki czemu może osiągać jeszcze bardziej spektakularną prędkość. Pierwszą setkę pokonuje już 4,8 sekundy, a maksymalnie jest w stanie osiągnąć nawet 250 km/h. Jego charakterystyczna, wydłużona maska oraz ryk silnika o pojemności 5 l zachwyci każdego fana motoryzacyjnych wrażeń.

KTM X-BOW

Pierwszy tak niezwykły sportowy samochód, który wyróżnia się ultralekkością i niespotykanym wyglądem. Swoje osiągi zawdzięcza szczątkowemu nadwoziu typu roadster, a także rezygnacji z elementów, takich jak: dach, przednia szyba czy też system audio. Dzięki temu barierę pierwszych 100 km/h pokonuje już w 3,9 sekundy. KTM X-BOW mimo niespotykanego wyglądu jest godnym rywalem dla Forda Mustanga - jego prędkość maksymalna wynosząca 220 km/h przyprawia o zawrót głowy.

Parametry techniczne

DANE TECHNICZNE

FORD MUSTANG

KTM X-BOW

Prędkość max

250 km/h

220 km/h

Silnik

5,0 l

2,0 l

Przyśpieszenie do 100 km

4,8 s

3,9 s

Moc

421 KM

240 KM

Tor Poznań karting

Tor kartingowy w Poznaniu to część największego kompleksu motoryzacyjnego w naszym kraju, który należy do Automobilklubu Wielkopolskiego. Asfaltowa nitka toru mierzy 1500 metrów długości oraz 12 metrów szerokości. Swoje możliwości można przetestować na aż 21 zakrętach (14 prawych i 7 lewych) oraz na kilku prostych, z których najdłuższa ma długość 110 metrów.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Przejażdżka Ford Mustang vs KTM X-BOW na Torze Poznań karting realizowana jest w czasie trwania eventów motoryzacyjnych. Aby każda z jazd przebiegła w pełni pomyślnie, przed zajęciem miejsca kierowcy, każdy z uczestników przechodzi krótkie szkolenie teoretyczne, które ma na celu zapoznanie z zasadami panującymi na torze oraz najważniejszymi informacjami dotyczącymi sportowych aut. Na czas jazdy miejsce pasażera zajmuje instruktor, by w razie potrzeby wspomóc kierowcę radą i wskazówkami.

Jak wygląda realizacja?

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.
  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt, oglądając przejazdy innych uczestników.
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: