Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Ford Mustang vs KTM X-BOW
  5. Ford Mustang vs KTM X-BOW - Tor Kraków

Ford Mustang vs KTM X-BOW - Tor Kraków

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00004133

Miejsce realizacji

Moto Park Kraków, Rzepakowa 4 R, 31-989 Kraków

Czas trwania

Zależy od długości toru, ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów oraz obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Ford Mustang vs KTM X-BOW - Tor Kraków

Ford Mustang vs KTM X-BOW na Torze Kraków

Szukasz pomysłu na prezent dla osoby, która uwielbia samochody oraz wysoki poziom adrenaliny we krwi? W takim razie jazda porównawcza Ford Mustang vs KTM X-BOW na Torze w Krakowie będzie doskonałym rozwiązaniem. Porównanie amerykańskiej klasyki z austriacką innowacyjnością zapewni ogrom niesamowitych wrażeń i emocji.

Ford Mustang

Sportowy samochód, klasyka lat 60. w Ameryce. Współczesna wersja ma bardziej aerodynamiczny kształt niż jego poprzednicy, dzięki czemu może osiągać większe prędkości. Jego sportowy wygląd i koń na grillu dodają mu pazura oraz majestatyczności. 421 KM oraz pokaźny silnik o pojemności 5 l gwarantują osiągnięcie prędkości maksymalnej równej 250 km/h.

KTM X-BOW

Ultralekki, sportowy samochód, który został stworzony przez austriackiego producenta motocykli KTM. Do jego zaprojektowania wykorzystano innowacyjne rozwiązania, które mają bezpośrednie przełożenie na osiągnięcie prędkości maksymalnej. Dzięki zrezygnowaniu ze “zbędnych” udogodnień, takich jak: drzwi, przednia szyba czy też systemy audio, KTM X-BOW może rozpędzić się aż do 220 km/h.

Parametry techniczne

DANE TECHNICZNE

FORD MUSTANG

KTM X-BOW

Prędkość max

250 km/h

220 km/h

Silnik

5,0 l

2,0 l

Przyśpieszenie do 100 km

4,8 s

3,9 s

Moc

421 KM

240 KM

Tor Kraków

Jeden z najnowocześniejszych obiektów motoryzacyjnych w Polsce - Tor Moto Park Kraków. Znajduje się zaledwie 16 km od centrum Krakowa. Długość nitki wynosi aż 1,5 km, a jej szerokość 10 m. Jej asfaltowa nawierzchnia umożliwia bezpieczne testowanie możliwości aut sportowych na aż 14 zakrętach. W skład obiektu wchodzą również płyty poślizgowe - w tym jedyna w Polsce płyta w kształcie litery S.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Atrakcja realizowana jest na zamkniętym Torze Kraków w czasie eventów motoryzacyjnych. Aby jazdy przebiegły bezpiecznie, przed ich rozpoczęciem uczestnicy przechodzą krótkie szkolenie teoretyczne, które przygotowuje ich do prawidłowego poruszania się samochodami sportowymi po torze. W czasie przejazdów na miejscu pasażera zasiada instruktor, który może udzielić rad oraz wskazówek.

Jak wygląda realizacja?

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.
  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt, oglądając przejazdy innych uczestników.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.