Strona główna Koszyk
Szukaj
 1. Go-Racing
 2. Jazda
 3. Jazda supersamochodami
 4. Jazda Porsche 911 Carrera 4

Jazda Porsche 911 Carrera 4

Cena od: 499 zł
Wybierz lokalizację (spośród 4 dostępnych)

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Jazda eleganckim Porsche 911 Carrera 4

Jazda na miejscu kierowcy w luksusowym Porsche to marzenie niejednego fana motoryzacyjnych rozrywek. Realizacja odbywa się w trakcie eventu motoryzacyjnego, na jednym z dostępnych torów wyścigowych. Po przybyciu na miejsce, uczestnik spotka się z instruktorem, który zapozna go z Porsche 911 Carrera 4 i przedstawi zasady realizacji. Następnie obdarowany zajmie miejsce kierowcy, a instruktor usiądzie na miejscu pasażera, udzielając w międzyczasie cennych rad i wskazówek.

Porsche 911 Carrera 4

Porsche 911 Carrera 4 to połączenie wszystkich najlepszych cech swoich poprzedników. Silnik o pojemności 3.0l niejednego kierowcę wprawi w osłupienie swoją mocą. Oprócz niebotycznych osiągów i sportowego charakteru, Porsche Carrera 4 wyróżnia się na tle konkurencji także wygodą i niebanalnym designem. Pomimo potężnej mocy ukrytej pod maską (385) KM, samochód prowadzi się niezwykle pewnie, a to dzięki przyczepności opon Pirelli oraz napędowi na 4 koła. 

Parametry

 • Silnik: 3.0l

 • Moc: 385 KM

 • Prędkość MAX: 291 km/h

 • Do 100km/h: 4,2s

 • Skrzynia biegów: 8-biegowa skrzynia Porsche Doppelkupplung

 • Napęd: 4x4

 • Opony: Pirelli 

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy odbywają się na terenie toru, który podczas eventu jest zamknięty na potrzeby realizacji. Doskonała nawierzchnia daje możliwość przetestowania każdego pojazdu w komfortowych warunkach. Każdy z uczestników przed przystąpieniem do jazdy bierze udział w krótkim szkoleniu z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Instruktor zajmie miejsce pasażera, udzieli cennych rad i zadba o prawidłowy przebieg realizacji.

Jak wygląda realizacja?

 • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie oczekuj w pobliżu aut na swoją kolej.

 • Eventy motoryzacyjne to wydarzenie całodniowe, możesz więc przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

 

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

voucher na jazdę, prezent dla niego lub dla niej
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: